Per anksti pergale patikėjęs „Vytautas“ vos nesudegė Austrijoje

2017 01 11 22:24
FIBA Europe/Vaclovo Sinkevičiaus nuotrauka

Prienų-Birštono „Vytautas“ (3–1) grįžo į pergalių kelią FIBA Europos taurės turnyre. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 85:81 (24:18, 28:18, 17:21, 24:16) nukovė Obervarto „Redwell-Gunners“ (1–3) klubą.

Tris kėlinius situaciją aikštelėje kontroliavę svečiai po ilgosios pertraukos pradėjo triuškinti varžovus 62:38, tačiau lemiamame ketvirtyje austrai pakilo iš pelenų bei spurtavę net 19:4 išlygino rezultatą 76:76.

Sveiką kailį „Vytautui“ išnešti leido Tomas Delininkaitis. Veteranas pataikė svarbų tritaškį (79:76) ir prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei realizavo du baudų metimus – 81:78.

Šeimininkų puolimas paskutinėmis minutėmis sustojo, o tuo pasinaudojęs Prienų-Birštono klubas pasiekė pergalę, kurią mačo pabaigoje įtvirtino Artūro Valeikos ir Remigijaus Minioto baudų metimai.

Kitose M grupės rungtynėse Bonos „Telekom Baskets“ (3–1) pranoko Nikosijos „Apoel“ (1–3), todėl prieniškiai išliko antroje turnyrinės lentelės vietoje.

„Redwell-Gunners“: Christopheris McNeally 25, Derekas Jacksonas 19 (7 rez. perd.), Andellas Cumberbatchas 13.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 23, Saulius Kulvietis 18, Artūras Valeika 14 (10 atk. kam.), Martynas Linkevičius 12.