Ar iš skambaus kaltinimo neliks šnipštas?

Greta ČIŽINAUSKAITĖ 2013-03-21 20:24

Greta ČIŽINAUSKAITĖ

2013-03-21 20:24
Taikytis nesutikęs ir savo kaltės nepripažįstantis Z.Birštonas tikino tą atmintiną dieną gėręs tik vaistus nuo širdies negalavimo. Erlendo Bartulio nuotraukos
Per­žiū­rė­jus teis­me dėl po­lin­kio by­li­nė­tis Bet­me­nu pra­min­to vil­nie­čio Re­na­to Ka­či­naus­ko pa­teik­tą jį įžei­du­sio tei­sė­jo Ze­no­no Birš­to­no kal­tę ne­va įro­dan­tį įra­šą, pa­aiš­kė­jo, kad šis nau­din­ges­nis tei­sia­ma­jam.

Taip pat skaitykite: Betmenas įsižeidė pavadintas asilu

Tiesa, tai buvo visas iš sostinės trečiojo policijos komisariato gautas dvejų metų senumo įvykių, kainavusių Z.Birštonui teisėjo karjerą, įrašas, o ne jo santrauka, patekusi į viešumą.

Kauno apygardos teismas ketvirtadienį išnagrinėjo, kaip paaiškėjo, nei rašyti, nei skaityti nemokančio R.Kačinausko skundą, kuriuo šis prašo patraukti prieš dvejus metus jo apeliacinį skundą nagrinėjusį buvusį Vilniaus apygardos teismo teisėją Z.Birštoną dėl viešo įžeidimo užgauliai pažeminant. Baudžiamasis kodeksas už tai numato laisvės atėmimą iki vienų metų.

Prašė procesą nutraukti

Posėdis prasidėjo nuo to, kad du Z.Biršoną ginantys advokatai bandė įtikinti teismą, kad jų ginamasis jau yra nubaustas už R.Kačinausko skunde minimus įvykius. Turėtas galvoje Z.Birštonui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas už nedidelį chuliganizmą, už ką jam buvo skirta 100 litų bauda.

Tačiau R.Kačinausko advokatui pavyko įtikinti teismą, kad minimu atveju Z.Birštonas nubaustas tik už plūdimąsi rusiškais necenzūriniais žodžiais Pamėnkalnio gatvėje, o R.Kačinausko skunde kalbama apie įvykius tą pačią 2011-ųjų kovo 23-ąją nutikusius Z.Birštono tarnybiniame kabinete ir greta Vilniaus apygardos teismo pastato esančiame Gedimino prospekte. Tuo remiantis, Z.Birštono advokatų prašymas procesą nutraukti, nes asmuo negali būti du kartus baudžiamas už tą patį prasižengimą, atmestas.

Pavedė nemokėjimas skaityti

Kadangi Z.Birštonas sutiko duoti parodymus tik po R.Kačinausko pateikto vaizdo įrašo peržiūros, skundo nagrinėjimas prasidėjo nuo jo autoriaus apklausos, kuris, skirtingai nuo kaltinamojo statusą turinčio Z.Birštono, turėjo prisiekti, kad nemeluos.

R.Kačinausko, kuris, duodamas parodymus, vis labiau audrinosi, pasakojime netrūko pikantiškų detalių. Jis pasakojo tą dieną turėjęs dalyvauti net dviejų bylų svarstyme – į Vilniaus apygardos teismą tada atskubėjo iš vieno sostinės apylinkės teismų. Tačiau 10 valandą – kuomet buvo numatytas apeliacinis jo bylos nagrinėjimas, niekas nepasirodė.

Kaip vėliau savo baigiamojoje kalboje akcentus sudėjo R.Kačinausko advokatas, nemokėdamas skaityti, jo ginamasis nesuprato ant durų kabėjusio paaiškinimo, kodėl posėdžio nebus. Ir nuėjo aiškintis pas bylą turėjusį nagrinėti Z.Birštoną į kabinetą.

Į klausimą atsakė keiksmažodžiu

Anot R.Kačinausko, į teisėjų tarnybines patalpas, į kurias pašaliniams patekti sunku, jį įleido posėdžių sekretorė. Pasibeldus ir įėjus į jos nurodytą Z.Birštono kabinetą, teisėjas rastas su mantija sėdintis prie stalo, ant kurio buvo krūva bylų.

Paklausus, kodėl nevyksta posėdis, kabineto šeimininkas jam atsakęs: “Eik tu n...!” Tada jis atkreipęs dėmesį ir ant stalo stovintį stikliuką bei kabinete tvyrantį alkoholio kvapą.

R.Kačinausko teigimu, matęs jis tada Z.Birštono kabinete ir degtinės butelį, kuris vėliau, pasirodžius Z.Birštono kolegoms, kažkur dingo. Pastarieji atskubėjo, kai jis atidarė duris į koridorių, kurias parėmė kilimu – kad visi girdėtų neblaivaus Z.Birštono gražbylystes.

Bandė papirkti?

Anot R.Kačinausko, pirmajam asmeniui, kuris atskubėjo išgirdęs triukšmą ir pradėjo jį raminti, jis liepęs prisistatyti. Tas parodęs jam teisėjo pažymėjimą.

Vėliau R.Kačinauskas išsiaiškino, kad tai buvo šio teismo baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas. “Jis pakvietė mane į savo kabinetą kavos, bet aš jam atsakiau, kad esu nepaperkamas!”, – pasakojo R.Kačinauskas.

”Kai atėjo dar vienas asmuo, ir jie užsidarę su Z.Birštonu kabinete ėmė šį raginti kuo greičiau nusivilkti mantiją ir dingti iš teismo pastato, aš paskambinau pažįstamiems žurnalistams. O aniems pareiškiau, kad Z.Birštonas pasišalins iš įvykio vietos tik per mano lavoną!”, – vis labiau audrinosi R.Kačinauskas.

Galų gale pasirodė ir kviesti žurnalistai, kuriems jis teigė pareiškęs: “Pasiimkite prekę!”

Buvo provokuojamas

Kas buvo toliau, paaiškėjo peržiūrėjus žurnalistų nufilmuotą medžiagą.

Z.Birštonas jų buvo provokuojamas padaryti ką nors skandalingo. Tuo tikslu jis filmuotas ne tik beskubantis palikti teismo pastatą, bet ir ilgai sekiotas su kamera bei diktofonu gatvėje, užduodantt provokuojančius klausimus.

“Per Z.Birštoną tapau garsus žmogus – buvau pakviestas net pas prezidentę, kur taip pat buvau girtas už pilietiškumą ir drąsą”, – teisme gyrėsi R.Kačinauskas.

Teisybės dėlei reikia pripažinti, kad Z.Birštonui į juos atsakinėti sekėsi gana nerišliai. Galiausiai jį pavyko išprovokuoti pradėti rusiškai keiktis. Tačiau tai, kaip matyti iš įrašo, buvo skirta ne kurį laiką per pakankamai saugų atstumą paskui jį ėjusiam R.Kačinauskui, o viską filmavusiam operatoriui.

Gerai įsižiūrėjus, paaiškėja ir naujos aplinkybės dėl skandalingo Z.Birštono skrydžio nuo teismo laiptų. Aiškiai matyti, kaip prieš šią griūtį jis atsisuko į įkyriai kažko klausinėjančią žurnalistę , kad jai atsakytų, ir eidamas atbulas nepataikė pastatyti kojos ant laiptų pakopos.

Svarbiausia vieta nenufilmuota

Nėra šiame įraše ir jokio R.Kačinausko skunde minimo jo įžeidimo rusiškais keiksmažodžiais, Z.Birštonui išėjus į Gedimino prospektą ir stabtelėjus prie pagrindinio įėjimo į teismo pastatą. Z.Birštonas ne tik ten nestabtelėjo, bet ir praėjo šią ir kur kas ilgesnė atkarpą tylėdamas ir nieko neatsakydamas į paskui sekusios žurnalistės klausimus.

Anot R.Kačinausko, operatorius tuo metu tiesiog nespėjo paskui Z.Birštoną, dėl to, greičiausiai, ir neįamžino jo minimo įžeidimo.

Savo 10 tūkst. litų ieškinį R.Kačinauskas motyvavo šių įvykių poveikiu savo sveikatai. Tiesa, čia pat prisipažino, kad dėl jam diagnozuotos trauminės epilepsijos – tai vaikų namuose patirtos traumos pasekmė – jam iš viso negalima jaudintis, nes bet kuriuo metu gali ištikti priepuolis ar net insultas, kadangi turimą ligą lydi ir aukštas kraujospūdis. R.Kačinausko advokatas per savo baigiamąją kalbą atskleidė, kad jo ginamajam dėl turimos psichinės negalios nustatytas ir neįgalumas.

Nei keikėsi, nei girtavo

Kaip ir žadėjęs, parodymus peržiūrėjus vaizdo įrašą davęs Z.Birštonas dar kartą pakartojo, kad nepripažįsta savo kaltės taip, kaip ją linkęs pateikti R.Kačinauskas. Buvęs Temidės tarnas sutiko tik su tuo, kad galbūt per grubiai liepęs šiam tada išeiti iš savo kabineto.

Z.Birštonas tikino negėręs alkoholio tądien – tik išvakarėse, po geriausio draugo laidotuvių. O kadangi iš ryto dėl to jautėsi prastai, išgėrė nemažai vaistų, kas ir galėjo sukelti nepageidaujamą reakciją.

Nuvežus Z.Birštoną į policiją, jam tada nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,59 promilės alkoholio.

Buvęs teisėjas tikino neplūdęs savo kabinete R.Kačinausko necenzūriniais žodžiais. Nedaręs to, kaip matyti iš įrašo, ir gatvėje. O už visa kita jis jau yra nubaustas, todėl prašė teismo jį išteisinti.

Atsigavo tik po poros metų

R.Kačinauskas su savo advokatu teigė, kad tikisi teisingo teismo sprendimo.

Suteikus teisę į paskutinį žodį kaltinamajam, Z.Birštonas, savo ruožtu, pareiškė, kad yra įsitikinęs, kad kažkas naudojasi R.Kačinausku kaip įrankiu, ir tam kažkam reikalingas toks šou. R.Kačinauskas net neslėpė, kad taręsis ir su žurnalistais, ir su teisininkais, ir net su jį gydančia šeimos gydytoja. O į Z.Birštono klausimą, kodėl tik už dviejų metų po įvykio atsirado minėtas skundas, jis atsakė, kad per tiek laiko pagaliau susitvarkė su tada patirtu stresu.

Teismas savo verdiktą skelbs balandžio pradžioje.

Susiję straipsniai
Tavo komentaras
Vardas: * El.paštas:
Komentaras: *
Komentarai
sultonas  78.63.244.100 2013-03-22 09:37:06
Iš sudejimo stambus vyras nuo pora promiliu nestovi ant koju, juk policija nustate ta čiut girtuma.Ar neatrodo kad alkotesteris pažysta temidės tarnus ir gina juos.O alkagolikai neturetu dirbt tokioj istaigoj, gal pirma apsivalykit patys o po to teiskit kitus .
2 0  Netinkamas komentaras
Jonas  88.222.23.94 2013-03-22 08:11:44
Griestai nubausti toki , atsiprasant,teiseja turetu buti suinteresuotos visos teisesaugos institucijos,tame tarpe pareigunai kurie ji skyre,rekomendavo ir jo paskyrima tvirtino. Noreciau atkripti demesi i tai , kad paprastai po viena negirtuokliaujama,iseitu kad teismo aplinkoje buvo ir daugiau girtuokliaujanciu Birstono kolegu. Jeigu Birstonas butu girtuokleves darbo vietoje vienas,tai galima butu tekti kad tai paskutines stadijos girtuoklis. Nebereikalo darbo kolegos puole ginti ir dangstyti si girtuokli,nes patys tuo paciu kvapeliu nesa. Girtavimas darbo vietoje-nusikaltimas,tuo labiau tokios institucijos aplinkoje.Kaip zinoma,nusikaltimo ar nusikaltelio slepimas arba nusikaltimo toleravimas-taip pat baudziamas. Teisybes vardan, turetu is buvuios sio girtuoklio aplinkos ne vienas nesti atsakomye ir buti nubausti.
2 0  Netinkamas komentaras
Ita­li­jo­je de­šim­tys že­mės dre­bė­ji­mo au­kų bu­vo lai­do­ja­mos per siel­var­tin­gą ce­re­mo­ni­ją, ša­liai ge­dint dėl ka­tas­tro­fos, nu­si­ne­šu­sios be­veik 300 žmo­nių gy­vy­bių.
Va­šing­to­nas ir Mask­va at­li­ko svar­bių žings­nių ar­tė­da­mos prie nau­jos pa­liau­bų Si­ri­jo­je su­tar­ties, bet ga­lu­ti­nis su­si­ta­ri­mas dar ne­pa­siek­tas, penk­ta­die­nį po de­ry­bų ma­ra­to­no Že­ne­vo­je sakė JAV vals­ty­bės [...]
1949-ųjų rugp­jū­čio 13 die­ną ne­ly­gio­se kau­ty­nė­se su MVD ka­riuo­me­ne žu­vo Pe­tras Bart­kus-Žad­gai­la – vie­nas jau­niau­sių Lie­tu­vos par­ti­za­nų va­dų, Lie­tu­vos lais­vės kovos są­jū­džio pre­zi­diu­mo [...]
Rugp­jū­čio 23 die­ną Jung­ti­nių Tau­tų būs­ti­nė­je Niu­jor­ke su­reng­tas Lie­tu­vos, Lat­vi­jos ir Es­ti­jos iš­ei­vių is­to­ri­jai skir­tos par­odos „No Ho­me To Go To: The Sto­ry of Bal­tic Displaced Per­sons, 1944–52“ [...]
Dai­li­nin­kas teks­ti­li­nin­kas, dai­lės te­ra­peu­tas Man­tas Te­le­vi­čius be­veik še­še­rius me­tus Vil­niaus mies­to psi­chi­kos svei­ka­tos cen­tre ve­da me­no te­ra­pi­jos už­siė­mi­mus. Jie ga­na nau­jas dalykas mū­sų ša­ly­je, [...]
Grai­ki­jos an­ti­ki­nia­me Epi­dau­ro tea­tre ne­se­niai vy­ko Ce­za­rio Grau­ži­nio spek­tak­lio „Sep­ty­ne­tas prieš Tė­bus“ prem­je­ra. Prieš ket­ve­rius me­tus se­na­ja­me tea­tre, ku­ria­me tel­pa 14 tūkst. žiū­ro­vų, [...]
Lie­tu­vos pa­štas kvie­čia dai­li­nin­kus, ki­tus kū­rė­jus, me­no stu­di­jų kryp­ties stu­den­tus teik­ti sa­vo su­kur­tus pro­jek­tus 2017-ai­siais leisimiems pa­što ženk­lams.
1941–1944 me­tais ji lan­ky­da­vo­si vo­kie­čių oku­puo­to Vil­niaus žy­dų ge­te ir dar­bo sto­vyk­lo­se, ne­šio­da­vo ten įka­lin­tiems žmo­nėms mais­tą, dra­bu­žius, vais­tus, pi­ni­gus ir padirbtus do­ku­men­tus. Ji [...]
Vo­kie­ti­jos val­džiai ren­gian­tis par­agin­ti sa­vo ša­lies žmo­nes kaup­ti bū­ti­niau­sių mais­to pro­duk­tų ir ge­ria­mo­jo van­dens at­sar­gas, kad jie ga­lė­tų iš­gy­ven­ti bent 10 die­nų, Lietuvoje tvy­ro ra­my­bė [...]
Di­džių­jų pre­ky­bos tink­lų me­mo­ran­du­mo, ku­riuo su­si­tar­ta iš vi­sų al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų pir­kė­jų rei­ka­lau­ti as­mens do­ku­men­to, ne­pa­si­ra­šiu­sių par­duo­tu­vių sa­vi­nin­kai ne­at­me­ta ti­ki­my­bės, kad dėl [...]
Ban­kru­ta­vu­sios ne­kil­no­ja­mo­jo tur­to plė­tros bend­ro­vės „Nuo­va 5“ ad­mi­nis­tra­to­rius var­žy­ti­nė­se par­duo­da jai pri­klau­san­čią da­lį bu­vu­sios Kau­no ra­di­jo gamyklos pa­tal­pų Ža­lia­kal­ny­je.
Vie­nas lan­ko­miau­sių ša­ly­je Lie­tu­vos jū­rų mu­zie­jus (LJM) pra­dė­jo for­ma­lias pro­ce­dū­ras siek­da­mas įgy­ven­din­ti dar vieną di­džiu­lį pro­jek­tą.
Vie­nin­te­lio van­dens for­mu­lių F2 Pa­sau­lio čem­pio­na­te da­ly­vau­jan­čio lie­tu­vio Ed­ga­ro Riab­ko ko­man­dos me­cha­ni­kų lau­kia il­ga nak­tis. Za­ra­suo­se šį sa­vait­ga­lį vyks­tan­čio čempionato pir­mą­ją die­ną [...]
Lie­tu­vos mo­te­rų ir vy­rų žo­lės rie­du­lio rink­ti­nės sek­ma­die­nį iš­vyks­ta į Pra­hą (Če­ki­ja) da­ly­vau­ti Pa­sau­lio ly­gos at­ran­kos pir­ma­ja­me eta­pe, ku­ris tuo pat me­tu yra ir vie­nas iš atrankos į 2020 [...]
Ho­li­vu­do žvaigž­dė John­ny Dep­pas nu­siun­tė dviem lab­da­ros fon­dams, ku­riuos as­me­niš­kai par­in­ko jo bu­vu­si žmo­na Am­ber Heard, pir­mą­ją pa­gal sky­ry­bų su­si­ta­ri­mą jai ati­te­ku­sios 7 mln. do­le­rių (6,2 [...]
Lie­tu­vos ak­lų­jų bib­lio­te­ko­je su­kaup­ta be­veik pu­sė mi­li­jo­no kny­gų ir ki­tų lei­di­nių, at­ve­rian­čių li­te­ra­tū­ros pa­sau­lį žmo­nėms, ne­ga­lin­tiems pers­kai­ty­ti įpras­tai spausdinto žo­džio. Brai­lio [...]
Ukrai­nai nu­spren­dus at­si­sa­ky­ti so­viet­me­čiu ša­lies mies­tams ir vie­to­vėms su­teik­tų pa­va­di­ni­mų bei pa­keis­ti juos ukrai­nie­tiš­kais, Vals­ty­bi­nė lie­tu­vių kal­bos ko­mi­si­ja (VLKK) taip pat pa­ko­re­ga­vo Ukrai­nos [...]
Es­ti­jos bu­vęs už­sie­nio rei­ka­lų mi­nis­tras Ur­mas Pa­etas par­eiš­kė, kad Ru­si­jos iš­leis­ta 5 rub­lių no­mi­na­lo mo­ne­ta, vaiz­duo­jan­ti Ta­li­no cen­tre sto­vė­ju­sį va­di­na­mą­jį Bron­zi­nio kario pa­mink­lą, su­tei­kia [...]
Nau­ji moks­lo me­tai at­neš pa­lan­kių po­ky­čių pe­da­go­gams: da­liai jų didės at­ly­gi­ni­mų koe­fi­cien­tai.
Ap­tin­ka­mi kve­pa­lų pėd­sa­kai ga­li pa­dė­ti ko­vo­jant su nu­si­kals­ta­mu­mu. Apie nau­jau­sio ty­ri­mo re­zul­ta­tus rašo „BBC News“.
Gam­ti­nin­kai pa­ta­ria žmo­nėms ne­si­ža­vė­ti šiuo me­tu lau­kus ir pie­vas gel­to­nais žie­dais užt­vin­džiu­sio­mis rykš­te­nė­mis ir su jo­mis ko­vo­ti.
Dau­ge­lis iš mū­sų dar tu­rim vie­ną ki­tą die­ne­lę at­os­to­gų, tad štai ir vėl bil­dam į žūk­lę. Kol dar šil­ta, rei­kia pa­si­mė­gau­ti.
Nuo­mo­nių apie va­rik­li­nę aly­vą ga­li­ma iš­girs­ti vi­so­kių. Kar­tais dvip­ras­miš­kus ko­men­ta­rus žars­to ir pa­ty­rę au­to­ser­vi­sų me­cha­ni­kai. Dis­ku­si­jų apie tin­ka­miau­sius te­pa­lus mo­to­rui aps­tu. Dau­gu­ma vai­ruo­to­jų [...]
Ka­li­for­ni­jo­je vy­ku­sio­je „Mon­te­rey Car Week“ par­odo­je Vo­kie­ti­jos kon­cer­nas pri­kaus­tė lan­ky­to­jų dė­me­sį, pri­sta­tęs įspū­din­gą „Mer­ce­des-May­bach 6“ elek­tro­mo­bi­lį. Iš­skir­ti­nė ne tik au­to­mo­bi­lio [...]
Kroa­ti­ja ne­ap­vi­lia at­vyks­tan­čių­jų at­os­to­gau­ti: dan­giš­ka van­dens skaid­ru­ma, sau­lė­je žė­rin­čios ban­gos, jū­ros nu­glu­din­ti ak­me­nė­liai, ore tvy­ran­tis va­sa­ros kva­pas ir plaukus šu­kuo­jan­tis šil­tas [...]
Vie­niems Egip­tas – tai fa­rao­nų pi­ra­mi­dės ir ap­link kiek akys ma­to ply­tin­ti smė­lio ka­ra­lys­tė. Ki­tiems – iš­ti­sus me­tus švie­čian­ti sau­lė, že­miau 25 laips­nių šilumos ne­nu­si­lei­džian­tis ter­mo­me­tro [...]
Mi­li­jar­dai žmo­nių vi­sa­me pa­sau­ly­je ne­ga­li įsi­vaiz­duo­ti gy­ve­ni­mo be iš­ma­nio­jo te­le­fo­no. Ta­čiau re­tas pri­si­me­na, kad šis tech­ni­kos ste­buk­las pa­si­ro­dė vos prieš 20 me­tų. Į ki­še­ni­nį kom­piu­te­rį [...]
Tė­vai ne­pa­liau­ja ste­bė­tis, ko­kie im­lūs nau­jo­sioms tech­no­lo­gi­joms yra jų vai­kai – vos ke­lių mė­ne­sių ma­žy­liai jau su­vo­kia plan­še­ti­nio kom­piu­te­rio val­dy­mą, o kiek pa­au­gę moka par­si­siųs­ti ir [...]
Cen­tri­nė­je Ita­li­jo­je nak­ti­mis dre­ban­ti že­mė par­ei­ka­la­vo šim­tų gy­vy­bių. Tūks­tan­čiai žmo­nių li­ko be pa­sto­gės – kaip sto­vi. Iš­ti­kus to­kiai tra­ge­di­jai, bent kiek pa­drą­si­na ir įkve­pia jau­di­nan­čios [...]
Ka­ty­tė Tro­pi­ka yra be ga­lo mei­li, švel­ni, mėgs­tan­ti nuo­lat murk­ti. Ji iš­gel­bė­ta iš gat­vės, kur bu­vo nie­kie­no nepageidaujama ir ne­my­li­ma.
Nau­jo­sio­se Ame­ri­kos pe­dia­trų aka­de­mi­jos re­ko­men­da­ci­jo­se pa­tei­kia­mi bū­dai, ga­lin­tys už­kirs­ti ke­lią pa­aug­lių nu­tu­ki­mui ir mi­ty­bos su­tri­ki­mams.
Tai, kad vy­rai ir mo­te­rys ski­ria­si ne tik fi­zi­nė­mis sa­vy­bė­mis, yra nuo se­no ži­no­ma tie­sa. Ne iš­im­tis ir me­di­ci­na, kur ly­čių skir­tu­mai pa­si­reiš­kia įvai­rių su­sir­gi­mų sta­tis­ti­ko­je – ri­zi­ka su­sirg­ti [...]
Ke­lių šimt­me­čių se­nu­mo ran­kraš­tis, lai­ko­mas vie­na mįs­lin­giau­sių pa­sau­ly­je kny­gų, yra par­ašy­tas ne­ži­no­ma kal­ba ar­ba šif­ru, ku­rio iki šiol nie­kas ne­perp­ra­to – netgi ge­riau­si krip­tog­ra­fai.
Du jū­ri­nin­kai, įstri­gę vie­no­je ne­gy­ve­na­mo­je Mi­kro­ne­zi­jos sa­lo­je, penk­ta­die­nį bu­vo iš­gel­bė­ti, kai JAV pa­ieš­kų gru­pė pa­ste­bė­jo pa­plū­di­my­je jų iš­brai­žy­tas rai­des SOS, pranešė nau­jie­nų por­ta­las [...]
Komentarai
Dienos klausimas
Ar esate buvę Jūrų muziejuje ir delfinariume?
Taip. Sovietmečiu
Taip. Užsuku kas keletą metų, kai išgirstu apie naują programą
Ne. Vis ruošiuosi
Ne. Nežinau, ką ten žiūrėti
Lietuvoje yra delfinariumas?
horoskopai
MERGELĖ

MERGELĖ

Pir­mo­je sa­vai­tės pu­sė­je ne­iš­lai­dau­ki­te pra­mo­goms, vai­kams ir do­va­noms. Tre­čia­die­nį ar ket­vir­ta­die­nį tu­rė­tu­mėt nu­veik­ti kaž­ką na­mų ūkio la­bui, tik ne­skir­ki­te tam vi­so sa­vo lais­vo lai­ko. Su­tuok­ti­niai sa­vait­ga­lį tu­rės pro­gų įsi­ti­kin­ti tiek ge­ro­sio­mis, tiek blo­go­sio­mis bend­ro gy­ve­ni­mo pu­sė­mis.

Daugiau

Komentuojami