„Arsenal“ atkeršijo „Borussia“ klubui, „Liverpool“ paslydo

2014 11 26 21:24
Londono „Arsenal“ klubas namuose nugalėjo Dortmundo „Borussia“ ekipą. AFP/Scanpix nuotrauka

Londono „Arsenal“ klubas nepraranda vilčių iškovoti pirmą vietą UEFA Čempionų lygos D grupėje. Trečiadienį trenerio Arsene‘o Wengero auklėtiniai namuose rezultatu 2-0 įveikė Dortmundo „Borussia“ ekipą.

„Kanonieriams“ pavyko užklupti varžovus nepasiruošusius gynyboje pačioje rungtynių pradžioje. Antrą minutę po Santi Cazorlos perdavimo nuošalės išvengęs Yaya Sanogo įmušė įvartį ir išvedė šeimininkus į priekį. Tai buvo pirmasis prancūzo oficialus įvartis nuo 2013 metų liepos.

Po įmušto įvarčio kamuolio kontrolę perėmė svečiai, bet „Arsenal“ komandos futbolininkai kantriai gynėsi ir varžovams bombarduoti jauno vartininko Damiano Martinezo neleido.

Argentinietis savo ekipą išgelbėjo pirmojo kėlinio pabaigoje. 22 metų vartų sargas laiku sureagavo į Henrikho Mkhitaryano smūgį. Armėnas turėjo šimtaprocentinę galimybę.

Antroje mačo dalyje į „Borussia“ komandos vartus krito antrasis įvartis. 57 minutę Alexis Sanchezas atliko labai gražų smūgį į tolimąjį vartų kampą, nuo kurio vartininkas Romanas Weidenfelleris apsiginti nesugebėjo.

Po praleisto dar vieno įvarčio Dortmundo komanda toliau siekė ilgiau kontroliuoti kamuolį ir kurti pavojingas atakas, bet iki rungtynių pabaigos drausmingai žaidę „kanononieriai“ išsaugojo persvarą ir iškovojo pergalę. Po jos „Arsenal“ atsilikimas nuo D grupės lyderio sumažėjo iki dviejų taškų.

Ant bedugnės krašto atsidūrė „Liverpool“ klubas. Anglijos vicečempionai išvykoje neįveikė Razgrado „Ludogorets“ ekipos. Mačas baigėsi lygiosiomis 2-2. Jeigu kitose rungtynėse anglų komanda neįveiks „Basel“ futbolininkų, jai teks baigti pasirodymą turnyre.

Madrido „Real“ klubas pratęsė pergalių seriją Šveicarijoje. Jis rezultatu 1-0 įveikė vietos „Basel“ komandą. Pergalingą įvartį pelnė Cristiano Ronaldo.