„Arsenal“ ekipa laimėjo, bet ketvirtfinalyje žais „Monaco“

2015 03 18 8:14

Londono „Arsenal“ klubas antradienį pasiekė kerštą Monake, bet jis saldus nebuvo. Atsakomajame UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio susitikime trenerio Arsene‘o Wengero auklėtiniai įveikė „Monaco“ ekipą rezultatu 2-0, bet iš turnyro pasitraukė dėl namuose praleistų trijų įvarčių.

„Arsenal“ klubui rungtynės prasidėjo ne taip, kaip buvo tikėtasi. „Monaco“ susitikimą pradėjo drąsiai ir atakavo varžovų vartus. Pavojingą smūgį iš toli atliko Joao Moutinho. „Kanonieriams“ sunkiai sekėsi kontroliuoti kamuolį aikštės viduryje.

14 minutę pirmą smūgį į vartus atliko svečiai. Po Hectoro Bellerino perdavimo, galva smūgiavo Olivieris Giroud. Bet prancūzui pritrūko tikslumo. Įpusėjus kėliniui trenerio Arsene‘o Wengero auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir didino priešininkų spaudimą.

23 minutę kamuolį į skersinį spyrė Laurentas Koscielny, bet prancūzui teisėjai užfiksavo nuošalę. Vis labiau artėjant pirmojo kėlinio pabaigos link „Monaco“ futbolininkai darė vis daugiau klaidų.

36 minutę viena jų šeimininkams kainavo įvartį. Iki galo kovojęs O.Giroud stipriu smūgiu pelnė įvartį ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį.

Po minutės svečių persvara galėjo padvigubėti. Vos kamuolio į savų vartų tinklą nenukreipė Monako klubo gynėjas Aymenas Abdennouras. Kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Kėlinio pabaigoje Alexis Sanchezas pabandė savo komandai uždirbti vienuolikos metrų baudinį, bet čiliečio bandymas teisėjo neįtikino. Futbolininkas prieš save išvydo geltoną kortelę.

„Arsenal“ klubas antrąjį kėlinį pradėjo aktyviai. 53 minutę A.Sanchezas uždirbo baudos smūgį. Jį realizuoti bandė Mesutas Ozilas. Saugo spirtas kamuolys skriejo į vartų stačiakampį, bet savo komandą išgelbėjo Danijelis Subašičius.

63 minutę M.Ozilas turėjo gerą progą įvarčiui pelnyti. Kamuolys atšoko vokiečiui po kojomis, bet nuo jo sėkmė nusisuko. Kamuolys praskriejo šalia vartų.

Po aktyvios pradžios „kanonierių“ žaidimas sulėtėjo. Treneris A.Wengeras atliko du keitimus siekdamas sustiprinti puolimą. Monako toliau didžiausią dėmesį skyrė savo vartų saugumui.

79 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Theo Walcottas spyrė kamuolį į virpstą. Pirmas prie atšokusio kamuolio suskubo Aaronas Ramsey. Valas antru bandymu pelnė įvartį ir padvigubino svečių persvarą.

Po penkių minučių „Arsenal“ galėjo pelnyti trečią įvartį. Po Santi Cazorlos perdavimo smūgį kartu atliko O.Giroud ir A.Sanchezas. „Monaco“ išgelbėjo vartininkas D.Subašičius.

Teisėjas prie pagrindinio rungtynių laiko pridėjo penkias minutes, bet „Arsenal“ ekipa per jas išsigelbėti nesugebėjo. „Monaco“ daugiau įvarčių nepraleido ir žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį. Monakiečiai kitame etape žais dėl išvykoje įmuštų trijų įvarčių.

„Monaco“ 0 – 2 „Arsenal“ (pirmas mačas 3-1, bendras rezultatas 3-3) 36‘ [0 – 1] Olivier Giroud 79‘ [0 – 2] Aaron Ramsey