„Atlantas“ antrajame kėlinyje turėjo pripažinti „Beroe“ pranašumą

2015 07 02 21:40
Rungtynių akimirka. beroe.bg nuotrauka

Lietuvoje ketvirtadienį toliau tęsėsi UEFA Europos lygos pirmojo atrankos etapo susitikimai. Nesėkmingai turnyre startavo Klaipėdos „Atlanto“ ekipa, kuri neatlaikė Stara Zagoros „Beroe“ klubo spaudimo ir pralaimėjo 0-2.

Rungtynių pradžia buvo aktyvi. Abi ekipos palaikė aukštą žaidimo tempą. 8 minutę puikią progą pasižymėti turėjo Andrejus Paniukovas. Robertas Veževičius prie baudos aikštelės prieigų susitvarkė su keliais varžovais, jo smūgį blokavo varžovai, tačiau dėkingai atšokusio kamuolio rusas nesugebėjo tiksliai nukreipti į vartus. Po kelių minučių Maksimas Maksimovas kairiajame krašte išmaudė kelis oponentus, tačiau paskutinįjį perdavimą į baudos aikštelės centrą, kur laukė komandos draugai, jis atliko netiksliai. „Atlantas“ toliau pavojingai atiduodavo perdavimus į baudos aikštelės. 27 minutę padirbėti turėjo uostamiesčio ekipos vartininkas Mindaugas Malinauskas. Dešiniajame krašte erdvės turėjęs Spasas Delevas paleido galingą smūgį į vartus, bet vartų sargas buvo savo vietoje. Kėliniui persiritus į antrąją dalį „Beroe“ vis dažniau svečiuodavosi „Atlanto“ aikštės pusėje ir ieškodavo spragų varžovų gynyboje kraštuose. Tačiau klaipėdiečiai, nepaisant didelio techninio broko savo žaidime, sugebėjo išlaikyti rezultatą nepakitusį.

Antrąją rungtynių dalį „Atlantas“ pradėjo energingai. 49 minutę Dovydas Virkšas įveikė varžovą baudos aikštelėje, tačiau smūgiavo iš vartus iš labai aštraus kampo ir jam pavyko pataikyti tik į kitą tinklo pusę. Vėliau sekė pavojingas perdavimas į baudos aikštelę, kurį neutralizavo vartininkas. 56 minutę Nemanja Milisavjlevičius išorine pėdos dalimi stipriai smūgiavo dešiniajame krašte, bet klastingą varžovo bandymą perprato M.Malinauskas ir nesunkiai sustabdė kamuolį. 60 minutę „Beroe“ išsiveržė į priekį. Po perdavimo iš aikštės gilumos, S.Delevas išvengė varžovų gynėjų, paleido nestiprų smūgį ir pasiuntė kamuolį į vartus. Vėliau bulgarai galėjo padvigubinti savo pranašumą. Junioras Mapuku gavo perdavimą baudos aikštelėje, bet smūgiavo kamuolį aukštai virš vartų. Kongo Demokratinės Respublikos puolėjas tuomet pradėjo simuliuoti traumą, bet netrukus greitai sugrįžo į aikštę.

76 minutę bulgarai turėjo auksinį šansą įmušti dar vieną įvartį. Ivanas Kokonovas gavo kamuolį baudos aikštelėje ir atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau M.Malinauskas sužaidė puikiai, atremdamas į jį smūgiuotą kamuolį. 84 minutę „Beroe“ pasiekė savo tikslą. Po Atanaso Zehirovo perdavimo į baudos aikštelę, Georgi Bozhilovas smūgiavo į vartus apsuptas tiek varžovų, tiek komandos draugų, tačiau kamuolys rikošetu sugebėjo nusileisti tolimajame vartų kampe. Bulgarijos klubas sugebėjo išlaikyti pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 2-0. „Atlantas“ į Stara Zagoros miestą vyks su dviejų įvarčių deficitu.