„Atlantas“ baigė savo pasirodymą Europoje

2015 07 09 22:15

UEFA Europos lygoje savo pasirodymą po pirmo atrankos etapo baigė Klaipėdos „Atlantas“. Klaipėdos futbolininkai Stara Zagoros mieste 1-3 pralaimėjo Bulgarijos vicečempionams „Beroe“ ir bendru rezultatu nusileido 1-5.

Rungtynės „Atlantui“ prasidėjo itin prastai, nes į svečių vartus įvartis krito jau 7 mačo minutę, kuomet Spasas Delevas atliko puikų baudos smūgį. Per kitas dešimt minučių „Beroe“ sugebėjo atlikti dar tris smūgius, bet Mindaugas Malinauskas juos visus atrėmė.

Pirmą realią progą „Atlantas“ turėjo 34 minutę, kai smūgį atliko Andrejus Panyukovas, tačiau ruso bandymas buvo atlaikytas. Pirmasis kėlinys „Atlantui“ baigėsi taip, kaip ir prasidėjo – jie praleido įvartį. Po Junioro Mapuku perdavimo antrą savo įvartį pelnė puolėjas S. Delevas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Atlantas“ bandė grąžinti intrigą, bet 51 minutę A. Panyukovo smūgis ir vėl buvo atlaikytas. Visgi 65 minutę Klaipėdos ekipa pelnė įvartį – po Ovidijaus Verbicko perdavimo pasižymėti sugebėjo Robertas Vėževičius. Tačiau jau po dviejų minučių dar kartą puikiai suveikė „Beroe“ puolimo duetas. Po dar vieno J. Mapuku perdavimo įvartį pelnė ir „hat-tricką“ į savo sąskaitą įsirašė S.Delevas. Po šio įvarčio „Atlantas“ perėmė iniciatyvą ir bandė kovoti iš paskutiniųjų. M. Maksimovas, R. Vėževičius ir Markas Beneta atliko po smūgį į vartų plotą, bet „Beroe“ vartininkas sužaidė patikimai.

Daugiau įvarčių šiame mače ir nebuvo, todėl „Beroe“ pratęsė savo žygį Europoje, o „Atlantas“ gali ruoštis Lietuvos „SMScredit.lt A lygoje“.