„Atlantas“ čekams pralaimėjo 0:4

2014 01 23 18:38
Klaipėdos „Atlanto“ klubo nuotrauka

Ketvirtadienį Klaipėdos „Atlantas“ žaidė antrąsias kontrolines rungtynes treniruočių stovykloje Turkijoje.

Lietuvių varžovai – Pilzeno „Viktoria“ komandos futbolininkai iš Čekijos, pastaraisiais metais sėkmingai kovojantys Europos stadionuose, šventė pergalę 4:0.

Galingi varžovai gana greitai įrodė savo persvarą, pirmąjį kėlinį įmušė visus įvarčius.

10-ą minutę pasižymėjo Tomašas Wagneris. Po šešių minučių taikliai spyrė Romanas Hubnikas. 19-ą minutę trečiąjį įvartį įmušė Tomašas Horava.

Kėliniui baigiantis, 39-ą min., pasižymėjo Michalas Durišas.

Po pertraukos klaipėdiečiams pavyko sustabdyti čekus, kurie jau vasario 20 dieną žais Europos lygos turnyro rungtynes su Donecko „Šachtar“ klubu.

Antrąjį kėlinį „Atlantas“ nepraleido nė įvarčio, tačiau ir pats nesugebėjo pasižymėti.

Kad čekų ekipa stipri, ji įrodė prieš keletą dienų, kai 3:0 įveikė Rusijos aukščiausios lygos Permės „Amkar“ vienuolikę.

Klaipėdiečiams tai buvo antrasis jėgų išbandymas Turkijoje. Šią savaitę „Atlantas“ 2:1 palaužė albanų Duresio „Teuta“ klubą.

„Atlantas“ sausio mėnesį dar žais su Ukrainos aukščiausiosios lygos „Sevastopolio“ klubu ir Kazachstano pirmenybių bronzos medalių laimėtojais – Alma Atos „Kairato“ futbolininkais.