„Atlantas“ garbingai baigė pasirodymą Europos lygoje

2016 07 07 22:56
Abdoulas Sylla. atlantas.lt nuotrauka

Klaipėdos „Atlantas“ baigė žygį UEFA Europos lygos atrankoje. Ketvirtadienį uostamiesčio komanda Suomijoje lygiosiomis 1–1 sužaidė su Helsinkio HJK klubu ir pralaimėjo jam bendru serijos rezultatu 1–3.

„Atlantas“ gerą galimybę išsiveržti į priekį turėjo 27 rungtynių minutę. Kamuolį į varžovų vartus pasiųsti galėjo Olegas Dmitrijevas, bet jo smūgį atrėmė vartininkas Thomasas Dahne.

Kaip pirmajame, taip ir antrajame susitikime suomių komanda baudė lietuvių ekipą už neišnaudotą progą. 29 minutę uostamiesčio klubo 19-metis vartininkas Marius Adamonis savo baudos aikštelėje prasižengė prieš Nikolai Alho ir užsidirbo geltoną kortelę. Maža to, arbitras paskyrė vienuolikos metrų baudinį, o jį realizavo kapitonas Taye Taiwo.

Jau pirmąjį keitimą treneris Konstantinas Sarsanija atliko 39 minutę, kai Skirmantą Rakauską pakeitė Marius Papšys.

„Atlantas“ net ir pro praleisto įvarčio kovojo ir varžovams nepasidavė. 76 minutę klubui pavyko įmušti įvartį ir rezultatą išlyginti, kai pasižymėjo M.Papšys. Rungtynių pabaigoje svečiai keletą kartų pabandė pasižymėti ir išsiveržti į priekį, bet komandos daugiau įvarčių rungtynėse neįmušė.

Į kitą etapą pateko HJK klubas iš Suomijos.

HJK 1 – 1 „Atlantas“ (pirmas mačas 2–0, bendras rezultatas: 3–1)

30“ [1 – 0] Taye Taiwo (11 m)

76“ [1 – 1] Marius Papšys