Paieška
LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA
SPORTAS

„Atlantas“ ir „Ekranas“ pralaimėjo

 
Klaipėdos „Atlanto“ klubo nuotrauka

UEFA Europos lygos turnyro pirmo atrankos etapo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ Liuksemburge rezultatu 0:1 (0:0) pralaimėjo „Differdange 03“ ekipai, o Panevėžio „Ekranas“ 1:3 (0:2) Belfaste nusileido vietos „Crusaders“.

Liuksemburge 87 minutę vienintelį rungtynių įvartį į „Atlanto“ vartus įmušė Omaras Eras Rafikas.

Šiaurės Airijos ekipai įvarčius pelnė Stephenas Cockcroftas (23 min.), Jordanas Owensas (43 min.) ir Colinas Coatesas (58 min.). 88 min. vienintelį įmušė „Ekranui“ pelnė Aleksandaras Šušnjaras.

Kiek anksčiau pirmąjį mačą namuose žaidę Gargždų „Bangos“ futbolininkai rungtynes su „Sligo Rovers“ (Airija) baigė nulinėmis lygiosiomis.

Kiti rezultatai:

Almatos „Kairat“ (Kazachstanas) 1 - 0 „Kukesi“ (Albanija);

Jerevano „Pyunik“ (Armėnija) 1 - 4 „Astana“ (Kazachstanas);

Giumri „Širak“ (Armėnija) 1 - 2 Karagandos „Šachtar“ (Kazachstanas) (Gediminas Vičius žaidė visas rungtynes, 57 min. - geltona kortelė);

Kišiniovo „Veris“ (Moldova) 0 - 0 Lovečo „Litex“ (Bulgarija);

„Gabala“ (Azerbaidžanas) 0 - 2 „Široki Brijeg“ (Bosnija ir Hercegovina);

Tartu „Santos“ (Estija) 0 - 7 „Tromso“ (Norvegija);

„Celik Niksič“ (Juodakalnija) 0 - 5 „Koper“ (Slovėnija);

MyPa (Suomija) 1 - 0 „Fuglafjordur“ (Farerai);

Sillamajės „Kalev“ (Estija) (Mindaugas Bagužis žaidė nuo 79 min.) 2 - 1 Espo „Honka“ (Suomija);

„Turnovo“ (Makedonija) 0 - 1 „Čichura“ (Gruzija);

„Santa Coloma“ (Andora) 0 - 3 „Skopje“ (Makedonija);

VPS (Suomija) 2 - 1 „Brommapojkarna“ (Švedija);

Plovdivo „Botev“ (Bulgarija) 4 - 0 „Libertas“ (San Marinas);

„Bolnisi“ (Gruzija) 2 - 3 „Flamurtari“ (Albanija);

„Tiraspol“ (Moldova) 2 - 3 Baku „Inter“ (Azerbaidžanas);

„Goteborg“ (Švedija) 0 - 0 „Fola“ (Liuksemburgas);

„Rosenborg“ (Norvegija) 4 - 0 „Jelgava“ (Latvija);

„Vaduz“ (Lichtenšteinas) 3 - 0 „College Europa“ (Gibraltaras);

„Airbus“ (Velsas) 1 - 1 „Haugesund“ (Norvegija);

„Torshavn“ (Farerai) 1 - 2 „Linfield“ (Š. Airija);

„Cukarički“ (Serbija) 4 - 0 „Sant Julia“ (Andora);

„Hibernians“ (Malta) 2 - 4 „Trnava“ (Slovakija);

Splito RNK (Kroatija) 2 - 0 Aštarako MIKA (Armėnija)

„Velenje“ (Slovėnija) 1 - 1 „Laci“ (Albanija);

„Vikingur“ (Farerai) 2 - 1 Daugpilio „Daugava“ (Latvija);

DVTK (Vengrija) 2 - 1 „Birkirkara“ (Malta);

„Folgore“ (San Marinas) 1 - 2 Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija);

„Aberdeen“ (Škotija) 5 - 0 Rygos „Daugava“ (Latvija);

„Derry City“ (Š. Airija) 4 - 0 „Aberystwyth“ (Velsas);

„Fram“ (Islandija) - „Kalju“ (Estija);

„Hafnarfjordur“ (Islandija) - „Glenavon“ (Š. Airija);

„Stjarnan“ (Islandija) - „Bangor“ (Velsas);

„Željezničar“ (Bosnija ir Hercegovina) - „Lovcen“ (Juodkalnija).

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės.

...

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasĮdomybėsKontaktai
IstorijaJurgos virtuvėKomentaraiKonkursaiReklaminiai priedai
KultūraLietuvaMokslas ir ITPasaulisPrenumerata
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"