“Atlantas” pralaimėjo ukrainiečiams

2014 01 27 23:31
atlantas.lt nuotrauka

Turkijoje stovyklaujantis Klaipėdos “Atlanto” klubas pirmadienį vakare žaidė kontrolines rungtynes su Ukrainos aukščiausios lygos ekipa “Sevastopol”.

Rungtynes rezultatu 2:1 laimėjo ukrainiečiai. “Sevastopol” legionierius Saulius Mikoliūnas nežaidė. “Atlantas” pirmavo po Mariaus Papšio realizuoto 11 m baudinio 23 min. Bet varžovai rezultatą persvėrė po pertraukos – 53 min. pasižymėjo Volodimiras Lysenko, o 70 min – Jevgenijus Pavlovas.

“Atlanto” sudėtis: M.Galdikas, E.Žarskis, K.Gnedojus, R.Baravykas, M.Beneta (34′ M.Kazlauskas), A.Bartkus, G.Žukauskas, D.Kazlauskas, M.Papšys, O.Verbickas, E.Razulis. Antrame kėlinyje aikštėje pasirodė: M.Malinauskas, D.Virkšas, S.Rakauskas, A.Jokšas, L.Artimavičius, M.Maksimovas, R.Šveikauskas, K.Laukžemis, T.Eliošius, Z.Jesipovas.

Tai buvo trečiosios “Atlanto” rungtynės Turkijoje. Prieš tai Lietuvos vicečempionai 2:1 įvekė albanų “Teuta”, bet 0:4 pralaimėjo čekų “Viktoria”. Trečiadienį numatytos klaipėdiečių rungtynės su Almatos “Kairat” (Kazachstanas).