„Atlantas“ Vilniuje antrą kartą pralaimėjo „Trakams“

2015 11 03 20:22

„Atlantui“ nepavyks pakartoti žygio, surengto 2014–2015 metų Lietuvos futbolo taurės turnyre, kuriame nukeliavo iki finalo. Naujame turnyre, po dvikovos su „Trakų“ komanda, uostamiesčio futbolininkai suklupo ketvirtfinalyje.

Namie apmaudžiai pralaimėję 1:2 senosios Lietuvos sostinės vienuolikei, Konstantino Sarsanijos auklėtiniai nesugebėjo pasiekti revanšo atsakomajame mūšyje Vilniuje, kuris taip pat baigėsi „Atlanto“ pralaimėjimu 0:1.

Antrosiose rungtynėse komandos nedžiugino futbolo mėgėjų pavojingų momentų gausa. Juos buvo galima suskaičiuoti kone vienos rankos pirštais.

Pirmajame kėlinyje realiausią galimybę įmušti įvartį turėjo „Atlanto“ naujokas Olegas Dmitrijevas, tačiau įbėgęs į šeimininkų baudos aikštelę iš patogios padėties spyrė nestipriai – tiesiai į „Trakų“ vartininką Marių Rapalį.

Po pertraukos vyko panašus futbolas. Klaipėdiečių atakas šeimininkų gynėjai lengvai atremdavo, o „Trakų“ žaidėjai pernelyg nesiveržė į priekį. Negana to, 82-ąją min., radęs spragą uostamiesčio komandose gynyboje, įvartį sugebėjo įmušti Sergejus Ševčiukas, o 93-iąją min. rezultatą padvigubino Aleksandras Byčenokas.