"Banga" priartėjo prie finalo

2014 04 11 6:00
D.Arlauskis (kairėje) prie "Bangos" pergalės prisidėjo įvarčiu. Jurgitos Riekašienės (www.fkbanga.lt) nuotrauka

Gargždų "Bangos" futbolininkams nedaug trūksta iki antrojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo klubo istorijoje.

Pirmosiose LFF taurės pusfinalio rungtynėse "Banga" savo aikštėje 2:0 nugalėjo "Klaipėdos granitą".

Pergalingą persvarą "Banga" susikrovė pirmame kėlinyje, o abu įvarčius padėjo sukurti legionierius iš Rusijos Aleksandras Ruskichas. 28 minutę po jo perdavimo įvartį galva pelnė Davydas Arlauskis. 40 minutę pasinaudojęs A.Ruskicho perdavimu pasižymėjo ukrainietis Sergejus Ševčiukas.

"Rungtynes pradėjome vangiai, pirmąsias 20 minučių dominavo varžovai, bet po įvarčio vaikinams tapo lengviau žaisti. Jie pradėjo įgyvendinti užduotis, rungtyniavo laisviau, tad kartais žaidimas buvo gražus. Po antro įvarčio atsitraukėme ir kontratakavome", - sakė "Bangą" treniruojantis Rusijos ir Ukrainos pilietybes turintis treneris Maksimas Tiščenka.

Vienas "Klaipėdos granito" trenerių Tomas Ražanauskas buvo nusivylęs komandos pasirodymu Gargžduose: "Norėtume darnesnio žaidimo ir didesnio susikaupimo aikštėje. Ne pirmą kartą gynyboje žaidžiame neatsakingai, neuždengiame varžovų. Reikia rungtyniauti greičiau. Turime tobulėti. Šios rungtynės - tik pusė viso mačo. Klaipėdoje mėginsime revanšuotis."

"Bangos" gynyba šį sezoną dar nepramušta. A lygoje ir LFF taurės turnyre gargždiškiai per 7 rungtynes nepraleido nė vieno įvarčio.

"Sunkiai dirbame treniruotėse. Visi žaidėjai puikiai žino, ką turi daryti puolime ir gynyboje, tad žaidžiame atsakingai. Gynyba - mūsų stiprioji savybė. Tikiuosi, sausa serija tęsis dar kelerias rungtynes", - sakė D.Arlauskis.

Atsakomosios rungtynės Klaipėdoje vyks balandžio 30 dieną. Vienintelį kartą LFF taurės finale "Banga" žaidė 2011 metais, kai 2:4 pralaimėjo Panevėžio "Ekranui".

Kitame pusfinalyje kovoja "Trakai" ir Vilniaus "Žalgiris". Pirmas rungtynes 1:0 laimėjo žalgiriečiai.