„Bayern“, „Barcelona“, PSG ir „Porto“ žengė į Čempionų lygos aštuntfinalį

2014 11 06 0:07
Pergalę prieš „Roma“ ekipą iškovojusi Miuncheno „Bayern“ komanda užsitikrino vietą kitame etape.  Reuters/Scanpix nuotrauka

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo dar keturios komandos, kurios anksčiau laiko užsitikrino vietą kitame etape. Tai po ketvirtojo turo padarė Miuncheno „Bayern“, „Barcelona“, Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Porto“ klubai.

Didžiausias šio turo netikėtumas užfiksuotas Anglijoje. Šalies čempionas „Manchester City“ gavo skaudų antausį nuo Maskvos CSKA komandos, kuri šventė pergalę minimaliu rezultatu 2-1.

„Miestiečių“ gynyba subyrėjo jau antrąją minutę, kai įvartį po gero Bibraso Natcho perdavimo pelnė Seydou Doumbia.

Tačiau po šešių minučių „Man City“ komandai pavyko mače rezultatą išlyginti. Šeimininkų gretose pasižymėjo Yaya Toure.

Dar kartą rusų ekipa į priekį išsiveržė 34 minutę. Dar vieną įvartį įmušė S.Doumbia, kuriam antrą gerą perdavimą atliko B.Natcho.

Po svečių pelnytų įvarčių sutrikę „Man City“ futbolininkai visiškai prarado savikontrolę antrajame kėlinyje. 70 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Fernandinho, o po 12 minučių iš aikštės buvo išvytas ir Yaya Toure.

Po patirtos nesėkmės Mančesterio klubas tapo E grupės autsaideriu, o pergalę prieš „Roma“ ekipą iškovojusi Miuncheno „Bayern“ komanda užsitikrino vietą kitame etape.

Trečiadienio vakarą pergales Čempionų lygoje šventė ir PSG, „Barcelona“, Lisabonos „Sporting“, Donecko „Šachtar“ ir „Porto“ klubai. Lygiosiomis pasibaigė „Maribor“ ir Londono „Chelsea“ akistata.