„Bayern“ į ketvirtfinalį pateko per kančias

2016 03 17 0:30
LaPresse/Scanpix nuotrauka

Vienais iš Čempionų lygos favoritų laikomi Miuncheno „Bayern“ futbolininkai turnyro ketvirtfinalį pasiekė didžiulių pastangų dėka.

Aštuntfinalyje „Bayern“ kovojo su Italijos čempionais Turino „Juventus“. Po lygiųjų Turine 2:2, vokiečių namie laukė košmariškas rungtynių startas. Paulis Pogba įmušė 5 min., Juanas Cuadrado tiksliu smūgiu baigė kontrataką 28 min. ir „Juventus“ atsidūrė priekyje 2:0.

Gausios šeimininkų atakos ilgai buvo nevaisingos. 73 min. Robertui Lewandowskiui pavyko sušvelninti rezultatą. O paskutinę minutę „Bayern“ sezoną tiksliu smūgiu galva išgelbėjo Thomasas Mulleris.

Šios sėkmės įkvėpti „Bayern“ žaidėjai pratęsime tvirtai perėmė iniciatyvą. Du Thiago Alcantaros (108 min.) bei Kingsley Comano (110 min.) įvarčiai galiausiai lėmė įspūdingą Miuncheno komandos pergalę rezultatu 4:2.

Kita Čempionų lygos favoritė „Barcelona“ gerbėjų nervais nežaidė. Katalonai išvykoje 2:0 buvo įveikę Londono „Arsenal“, o savo stadione varžovus palaužė 3:1.

Čempionų lygos ketvirtfinalio burtai bus traukiami penktadienį.