„Chelsea“ ir „Real“ nesunkiai žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

2014 03 19 7:57

Antradienio vakarą buvo pradėti žaisti paskutiniai UEFA Čempionų lygos aštunfinalio atsakomieji mačai. Po jų paaiškėjo, kad dar dviem ketvirtfinalio dalyviais tapo Madrido „Real“ bei Londono „Chelsea“ klubai.

Ispanijos sostinės klubui namuose tereikėjo sutvarkyti formalumus su Gelzenkircheno „Schalke“ ekipa, po to, kai pirmą mačą svečiuose Carlo Ancelotti auklėtiniai laimėjo rezultatu 6-1.

Ir šiose rungtynėse karališkasis klubas dominavo, tiesa, po Cristiano Ronaldo įvarčio 20 minutę, svečiai pabandė šturmuoti varžovų vartus ir tai pavyko, kai Timas Hooglandas pelnė įvartį, kai kamuolys rikošetu nuo Sergio Ramoso atsidūrė vartuose.

Visgi, vėliau „Real“ pamažu atgavo pasitikėjimą savo jėgomis ir tiesiog dominavo aikštėje. 74 minutę po Garetho Baleo‘o puikaus darbo aikštės viduryje, C.Ronaldo susitvarkė su kliūtimis priekyje ir persverė rezultatą, o vos po minutės Alvaro Morata savo įvarčiu palaidojo visas „Schalke“ galimybes pakovoti dėl garbingų lygiųjų. Bendras poros rezultatas – 9-2.

Kitose rungtynėse „Chelsea“ klubui teko nelengva užduotis įveikti „Galatasaray“ ekipos pasipriešinimą, kai pirmajame mače Stambule jie sužaidė lygiosiomis 1-1. Bet vis dėlto, „mėlynieji“ savo namuose tiesiog dominavo.

Puiki mačo pradžia buvo viena pagrindinių šeimininkų pergalės priežasčių – po puikaus Oscaro perdavimo pasižymėjo Samuelis Eto‘o. Vėliau „aristokratai“ tiesiog dominavo aikštėje neleisdami Turkijos čempionams net susikurti šanso.

„Gala“ vartininkas Fernando Muslera, kuris iš viso 7 kartus gelbėjo komandą nuo įvarčio, nesugebėjo atsilaikyti kėlinio pabaigoje, kai Gary Cahillas tiksliai smūgiavo į vartus po kampinio situacijos. Ir tai buvo paskutinis mačo įvartis, kuris reiškė, jog „Chelsea“ laimėjo aštunfinalį rezultatu 3-1.

„Real“ 3 – 1 „Schalke“

(bendras rezultatas 9-2)

20‘ [1 – 0] Cristiano Ronaldo

31‘ [1 – 1] Tim Hoogland

74‘ [2 – 1] Cristiano Ronaldo

75‘ [3 – 1] Alvaro Morata

„Chelsea“ 2 – 0 „Galatasaray“

(bendras rezultatas 3-1)