“Dainava” atsiplėšė nuo autsaiderio

2013 06 16 19:02
wikipedia.org nuotrauka

Tauragės “Tauro” komanda ilgesniam laikui įsitaisė paskutinėje A lygos vietoje. Sekmadienį tauragiškiai Alytuje 1:2 pralaimėjo vietos “Dainavai”. Dabar šias komandas skiria jau 7 taškai.

“Tauras” rungtynes pradėjo aktyviai, bet 6 min. varžovai užklupo juos nepasiruošusius. Po tolimo Arturo Juchno perdavimo Danielius Gunevičius aplenkė gynėjus ir gražiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartus palikusį Martyną Matuzą – 1:0.

Kėlinio viduryje suklydo ir “Dainavos” vartininkas Donatas Mikučionis. Antonino Campanella perdavė kamuolį į baudos aikštelę, Vytautas Dragūnevičius galva smūgiavo į artimą D.Mikučionio ginamų vartų kampą ir kamuolys įlėkė į vartus- 1:1.

35 min. puikią progą persverti rezultatą turėjo “Dainava”. Po A.Juchno perdavimo Nerijus Bartkevičius pabėgo vienas prieš vartininką, bet nesugebėjo jo pergudrauti. Pirmame kėlinyje komandos demonstravo atvirą futbolą, bet iki pertraukos rezultatas nepakito.

Antro kėlinio pradžioje “Taurą” ištiko nesėkmė. 53 min. Mantas Lėkis galva nukreipė kamuolį į savuosius vartus. Aktyviai rungtyniavusi Tauragės komanda turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. 79 min. baudos aikštelėje Vaidotas Rutkauskas prasižengė prieš V.Dragūnevičių. Prie 11 m žymos stojo Maksimas Lukaševičius. Bet baltarusio smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Po kelių minučių smūgiu galva į virpstą pataikė ir A.Campanella. Atrodo, “Taurui” taip ir nebuvo lemta pelnyti antrojo įvarčio, o “Dainava” su sėkmės pagalba iškovojo pergalę 2:1. Tiesa, per teisėjo pridėtą laiką skersinį sudrebino alytiškio Dominyko Grižo smūgis.