"Ekranas" vėl parklupdė "Šiaulius" paskutinėmis rungtynių akimirkomis

2013 08 25 10:41
fkekranas.lt

Arsenijaus Buinickio baudos smūgis trečią pridėto laiko minutę atnešė Panevėžio "Ekranui" pergalę Šiauliuose "SMScredit.lt A lygos" čempionato rungtynėse. Panevėžiečiai labai panašiai tuo pačiu rezultatu 2:1 išplėšė tris taškus antrajame rate - tada per teisėjo kompensuotą laiką kamuolį į tinklą pasiuntė Dovydas Norvilas.

Rungtynes aktyviau pradėjo "Šiauliai", bet pirmąjį ketvirtį valandos pavojingesnių progų sukurta nebuvo. Pirmas galimybę susikūrė ir ją realizavo "Ekranas". 16-ąją minutę Dejanas Djeničius iš aikštės krašto pakabino kamuolį virš baudos aikštelės, o Giedrius Tomkevičius įmušė galva.

Po įvarčio D.Djeničius ir toliau siautėjo panevėžiečių puolimo kairiajame krašte. 21-ąją min. jis įsiveržė į baudos aikštelę ir privertė padirbėti Paulių Pocių - "Šiaulių" vartininkas kojomis atmušė kamuolį į kampinį.

Po praleisto įvarčio šiauliečiai pradėjo šaudyti iš toli. Įmušti iš už baudos aikštelės ribų pabandė Modestas Vorobjovas, Tomas Birškys. Nemelavo trečias kartas - 26-ąją min. Tautvydas Eliošius atmetė kamuolį įsibėgėjusiam T.Birškiui, o šis iš 20 metrų paleido kamuolį į apatinį vartų kampą.

31-ąją min. "Šiauliai" surezgė kitą pavojingą ataką. "Ekrano" vartininkui Tadui Kauneckui teko dukart iš eilės gulti po varžovų kojomis. Dar po septynių minučių Saulės miesto komanda turėjo idealią galimybę išsiveržti į priekį. Į baudos aikštelę įsiveržęs Niko Tokičius atmetė kamuolį Leonidui Mušnikovui, bet šis iš septynių metrų paleido kamuolį virš tuščių vartų skersinio.

Po pertraukos iniciatyvą perėmė du keitimus atlikęs "Ekranas". P.Pociui nuolat teko dalyvauti žaidime, kai kamuolys atsidurdavo "Šiaulių" baudos aikštelėje ar virš jos.

Vis dėlto labai pavojingų progų panevėžiečiams sukurti nepavyko. Šiauliečių išpuoliai nebuvo dažni. Bene pavojingiausią ataką jie surezgė 83-iąją min., kai po Rolando Leščiaus perdavimo galva mušė Dovydas Medžiaušis.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos pasipylė pražangos ir geltonos kortelės. "Ekranas" uždirbo virtinę standartinių situacijų varžovų aikštės pusėje, bet viena jų pasinaudojo tik pačioje dvikovos pabaigoje. Sekundmačiui skaičiuojant paskutines pridėto laiko sekundes A.Buinickio, aikštėje pasirodžiusio antrojo kėlinio viduryje, baudos smūgis buvo rezultatyvus.

"Šiauliai" - Panevėžio "Ekranas" 1:2 (1:1).

"Šiauliai": P.Pocius, E.Pšelenskis, M.Fridrikas, K.Gusočenka, J.Raziūnas, T.Eliošius (79 min. D.Jankauskas), M.Vorobjovas, T.Birškys, D.Veraja (73 min. D.Medžiaušis), L.Mušnikovas (82 min. R.Leščius), N.Tokičius.

"Ekranas": T.Kauneckas, R.Pilotas, A.Šušnjaras, E.Girdvainis, V.Slavickas, D.Petrauskas (46 min. D.Norvilas), G.Tomkevičius, M.Vučetičius (67 min. A.Buinickis), A.Ribokas (46 min. A.Vertelis), D.Djeničius, E.Varnas.

Įvarčiai: T.Birškys (26); G.Tomkevičius (16), A.Buinickis (90).

Teisėjas A.Golubevas.

Įspėti: J.Raziūnas, E.Pšelenskis, T.Birškys; R.Pilotas, A.Buinickis, E.Varnas, D.Norvilas.