„Kruoja“ pažeminta Lenkijoje

2015 07 09 23:20

Kovą UEFA Europos lygoje baigė dar vienas Lietuvos klubas. Su turnyru atsisveikino Pakruojo „Kruoja“, kuri atsakomosiose pirmojo atrankos etapo rungtynėse buvo sutriuškinta Balstogės „Jagiellonia“ komandos. Susitikimas Lenkijoje baigėsi šeimininkų pergale 8-0.

Trenerio Michalo Probierzo auklėtiniai svečius spaudė nuo rungtynių pradžios. Jau trečią minutę „Jagiellonia“ į priekį išvedė Maciejus Gajosas. Po penkių minučių persvarą padvigubino 18-metis Karolis Swiderskis, kuris pirmose rungtynėse Šiauliuose pelnė pergalingą savo ekipos įvartį.

18 minutę prasidėjo Pakruojo komandos triuškinimas. Įvartį į jos vartus įmušė puolėjas Patrykas Tuszynskis. Futbolininkas dar vieną įvartį pelnė paskutinę pirmojo kėlinio minutę, todėl po pirmų 45 minučių Balstogės klubas pirmavo rezultatu 4-0. „Jagiellonia“ antroje rungtynių pusėje apsukų nemažino. 49 minutę P.Tuszynskis realizavo vienuolikos metrų baudinį ir į savo sąskaitą įsirašė „hat-tricką“.

Vėliau prasidėjo Przemyslawo Frankowskio pasirodymas. Vos po keitimo aikštėje pasirodęs futbolininkas (62 min.) „hat-tricką“ sugebėjo pelnyti mažiau nei per 20 minučių. Lenkas įvarčiu pasižymėjo 64, 75 ir 80 minutėmis. Daugiau įvarčių į „Kruojos“ vartus nekrito, o svečiai paguodos įvarčio taip ir nepelnė.

Serija baigėsi rezultatu 9-0, todėl į kitą etapą keliauja „Jagiellonia“.