„Manchester City“ susitvarkė su „Roma“ ir žengė į Čempionų lygos aštunfinalį

2014 12 10 23:37
Reuters/Scanpix nuotrauka

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį buvo užbaigtos grupių etapo varžybos. Po jų paaiškėjo likusieji kelialapių į aštunfinalį nugalėtojai, tarp kurių pateko ir „Manchester City“ futbolininkai, svečiuose nugalėję „Roma“ klubą 2-0.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai. Jau pirmomis minutėmis Gervinho išprovokavo kampinį prie varžovų vartų, o vėliau Joe Hartas turėjo sulaikyti pavojingą pastarojo žaidėjo smūgį bei Jose Holebo išpuolį. Kėliniui įsibegėjus, į žaidimą įsijungė ir „miestiečiai“. Manuelio Pellegrini auklėtiniai dažnai atlikdavo pavojingus perdavimus į baudos aikštelę, tačiau paskutinėje atakos fazėje dažniausiai gaisras buvo neutralizuojamas.

Atvirame žaidime turėjo padirbėti ir „Roma“ vartininkas Morganas De Sanctisas. Šis buvo savo vietoje, kai Jamesas Milneris gudriu smūgiu bandė įveikti romėnų vartininką, tačiau pastarasis labai kokybiškai numalšino pavojų.

Antrajame kėlinyje „City“ padidino apsukas, žinodami, jog jiems reikia pergalės šiose rungtynėse. 60 minutę svečiai išsiveržė į priekį, po to, kai Samiras Nasri fantastišku smūgiu nepaliko vilčių vartininkui – saugo stipriai smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo virpsto ir įkrito į vartus.

„Roma“ neketino taip lengvai atiduoti pergalės ir užspaudė oponentų vartus. Ademas Ljajičius pergudravo Pablo Zabaletą, tačiau smūgis buvo nevykęs. Vėliau Kostas Manolas smūgiu galva įveikė J.Hartą, tačiau kamuolys pataikė į virpstą. Visgi „Man City“ sugebėjo užtvirtnti savo pergalę – 85 minutę S.Nasri atliko perdavimą P.Zabaletai, o pastarasis puikiu smūgiu pelnė antrąjį įvartį ir privertė „Roma“ sirgalius palikti stadioną dar mačui nepasibaigus.

„Man City“ sugebėjo atsilaikyti ir iškovojo taip reikalingą pergalę 2-0. Maskvos CSKA klubas svečiuose pralaimėjo Miuncheno „Bayern“ ekipai (0-3), tad Anglijos klubas žengė į kitą etapą.