„Manchester United“ iškovojo bilietą į ketvirtfinalį

2014 03 20 8:08

„Manchester United“ futbolininkai bent kuriam laikui nutildė skeptikus, o ekipos strategas Davidas Moyesas išsaugojo įkaitusią kėdę.

Anglijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 įveikė Pirėjo „Olympiacos“ komandą iš Graikijos ir prasimušė į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Pirmame mače Graikijoje „Manchester United“ graikams buvo pralaimėję 0:2, tad pergalė rezultatu 3:0 tenkino šeimininkus, kurie bendru rezultatu nugalėjo 3:2.

Įspūdingą pasirodymą savų žiūrovų akivaizdoje surengė „Manchester United puolėjas Robinas van Persie. Olandas kamuolį į vartus pasiuntė visus tris sykius. Pirmą įvartį R.van Persie pelnė 25-ąją minutę, kai realizavo 11 metrų baudinį, kurį pats uždirbo (1:0), antrą – besibaigiant pirmam kėliniui, 45 minutę po Wayne‘o Rooney perdavimo (2:0).

Visus šansus žygiuoti toliau savo rankose turėjusio „Olympiacos“ šansus anglų ekipa sugniuždė 52-ąją minutę, kai dar kartą varžovų vartininką nuginklavo R.van Persie, sėkmingai išnaudojęs kiek abejotinai į graikų vartus paskirtą baudos smūgį (3:0).

Ši „Manchester United“ pergalė buvo penkta abiejų klubų dvikovų istorijoje. Pirmą pralaimėjimą D.Moyeso auklėtiniai prieš Pirėjo klubą patyrė prieš mėnesį. Tiesa, „Old Trafford“ stadione „Manchester United“ vis dar turi idealų rezultatą prieš Graikijos klubus – 5 mačai, 5 pergalės, 18 įmuštų įvarčių ir vos 1 praleistas.

Kitame aštuntfinalio mače Dortmundo „Borussia“ savo žiūrovų akivaizdoje vos neprisivirė košės – 1:2 pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“, bet dėl pergalės išvykoje 4:2 pateko į kitą etapą (bendras rezultatas – 5:4).

„Manchester United“ 3 – 0 „Olympiacos“

(pirmas mačas 0-2, bendras rezultatas 3-2)

25‘ [1 – 0] Robin van Persie (11 m)

45‘ [2 – 0] Robin van Persie

52‘ [3 – 0] Robin van Persie

„Borussia Dortmund“ 1 – 2 „Zenit“

(pirmas mačas 4-2, bendras rezultatas 5-4)

16‘ [0 – 1] Hulk