„Real“ klubas sugriovė „Barcelona“ gynybos sieną

2014 10 25 22:47

Luisui Suarezui debiutas „Barcelona“ gretose buvo kartus, o Madrido „Real“ klubas šeštadienio vakarą šventė pergalę pirmajame šio sezono „El Clasico“ mače. Namuose vykusiose Ispanijos „La Liga“ čempionato devintojo turo rungtynėse „karaliai“ įveikė katalonus rezultatu 3-1.

Šeimininkų gynyba subyrėjo jau pačioje susitikimo pradžioje. Nuo pirmų minučių kamuolį ilgiau kontroliavę svečiai ketvirtą minutę sulaukė puikaus Neymaro pasirodymo, kuris galingu smūgiu pasižymėjo po atlikto puikaus individualaus reido. Po kelių minučių galėjo nutrūkti ilga katalonų nepraleistų įvarčių serija, bet puikiai sužaidęs vartininkas Claudio Bravo tam stojo skersai kelio. 11 minutę „Barcą“ nuo praleisto įvarčio išgelbėjo tik vartų konstrukcija. Iš pradžių Karimo Benzemos smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, o po antro puolėjo bandymo iš eilės kamuolys galų gale paliko aikštę.

Įpusėjus kėliniui apie save priminė Lionelis Messi. Mačo pradžioje geltoną kortelę užsidirbęs argentinietis turėjo dvi geras galimybes pasižymėti, bet to padaryti nesugebėjo. 26 minutę „Real“ lyderis Cristiano Ronaldo pabandė uždirbti vienuolikos metrų baudinį, bet teisėjas į portugalo pastangas nereagavo. 35 minutę galų gale nutrūko „sausa“ svečių serija. Ją nutraukė „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo, kuris tiksliai realizavo Marcelo uždirbtą 11 metrų baudinį. Rezultatas tapo lygus 1-1. Pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį pelnyti galėjo Jamesas Rodriguezas. Deja, bet nuo kolumbiečio sėkmė nusisuko ir rezultatas liko lygus.

51 minutę „Real“ klubas pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį. Po gero Toni Krooso perdavimo nuo kampinio gairelės stipriu smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Pepe. Po praleisto įvarčio „Barcelona“ komandos futbolininkai sukruto ir pabandė šeimininkams atsakyti tuo pačiu. Kartą labai pavojingai iš toli smūgiavo Jeremy Mathieu, bet į jo bandymą patikimai sureagavo Ikeras Casillasas. 61 minutę „karališkasis“ klubas savo turimą persvarą padidino. Į greitą kontrataką išbėgę „Real“ nariai ją užbaigė tiksliu K.Benzemos smūgiu. Pastarajam rezultatyvų perdavimą atliko Jamesas.

Vis labiau artėjant rungtynių pabaigai katalonai skubėjo, todėl šeimininkai laukė svečių klaidų puolant ir galimybių sukurti pavojingas kontratakas. Pergalę iškovojęs „Real“ klubas privertė „Barceloną“ patirti pirmą pralaimėjimą šiame „La Liga“ sezone. Taip pat nutrūko aštuonis mačus trukusi katalonų nepraleistų įvarčių serija. Dabar „Real“ klubas sumažino atsilikimą nuo „Barcos“ iki minimumo, o štai „Sevilla“ turės galimybę Katalonijos ekipą pavyti.