„Real“ klubui – skaudus kirtis Vokietijoje

2016 04 07 0:14

Šį sezoną UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliai – kaip reta įnirtingi ir atkaklūs. Ne veltui Miuncheno „Bayern“ treneris Josepas Guardiola įspėjo, kad pasiekus šią varžybų stadiją, kiekvieną varžovą gerbti tiesiog privaloma.

Turbūt ne visi įsiklausė į šiuos žodžius. 11-ojo Čempionų lygos trofėjaus siekiantis Madrido „Real“ klubas trečiadienio vakarą gavo skaudų antausį Vokietijoje. „Real“ žvaigždes rezultatu 2:0 parklupdė „Wolfsburg“ komanda, ketvirtfinalyje žaidžianti pirmą kartą. Nugalėtojams įvarčius pirmame kėlinyje pelnė Ricardo Rodriguezas (18 iš 11 m) ir Maximilianas Arnoldas (25 min.).

Ateinantį antradienį Madride vyksiančiose atsakomosiose rungtynėse „Real“ komandai reikalingas revanšas trijų įvarčių skirtumu.

Kitas trečiadienio mačas tarp Paryžiaus PSG ir „Manchester City“ klubų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, 2:2. Atsakomoji dvikova – antradienį Mančesteryje. Sėkmės atveju PSG į Čempionų lygos pusfinalį iškoptų po 21 metų pertraukos. „Man City“ šiame etape dar nėra žaidę.