„Real“ lengvai peršoko per „Liverpool“

2014 10 23 0:50

UEFA Čempionų lygos titulą ginantis Madrido „Real“ klubas trečiadienio vakarą šventė dar vieną pergalę šiame turnyre. Anglijoje vykusiame trečiajame B grupės ture „karaliai“ rezultatu 3-0 sutriuškino „Liverpool“ ekipą.

Ispanijos sostinės ekipa visus formalumus sutvarkė dar pirmajame kėlinyje. Iš pradžių 23 minutę pirmąjį įvartį pelnė Cristiano Ronaldo, kuris atliko gražų smūgį po tikslaus Jameso Rodriguezo perdavimo.

Dar po septynių minučių sudėtingu smūgiu pasižymėjo ir Karimas Benzema. Toni Kroosas atliko tikslų perdavimą prancūzui, o pastarasis galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

41 minutę svečių pranašumas tapo triuškinantis. Iki galo varžovų baudos aikštelėje kovojęs K.Benzema įmušė dar vieną įvartį ir pelnė asmeninį dublį. Antrasis kėlinys prasidėjo greitu žaidimo tempu, bet vėliau jis sulėtėjo. Komandų žaidimas išsilygino, o daugiau įvarčių šiame mače pelnyta nebuvo. Dėl šios priežasties „Real“ šventė trečią pergalę iš eilės ir dar labiau įtvirtino lyderio poziciją B grupėje.

Vos netikėtos nesėkmės išvykoje išvengė Londono „Arsenal“ klubas. Trenerio Arsene‘o Wengero auklėtiniai dramatiškai 2-1 įveikė Briuselio „Anderlecht“ komandą. Belgams įvartį pelnė Andy Najaras, o anglams – Kieranas Gibbsas ir Lukašas Podolskis. Išvykoje kiek netikėtai suklupo Turino „Juventus“ klubas. Italijos čempionai rezultatu 0-1 nusileido Pirėjo „Olympiacos“ komandai. Šiame mače vienintelį įvartį įmušė Pajtimas Kasami.