"Real" - stipriausi Europoje

2014 05 25 0:45
Reuters/Scanpix nuotrauka

Stebuklingai išsigelbėjęs „Real“ it sužeistą žvėrį pribaigė „Atletico“ klubą ir laimėjo Čempionų lygą.

Ikeras Casillas vaikiškai suklydo 37 rungtynių minutę, neapdairiai palikęs, vartus, ir atrodė, kad ši „Real“ vartininko klaida padovanos „Atletico“ klubui Čempionų lygos taurę. Diego Godinas nukreipė kamuolį į „Real“ vartus, kai šie buvo palikti be priežiūros.

Bet. Jau per teisėjo antrajame kėlinyje pridėtą laiką Sergio Ramosas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į „Atletico“ vartus, išgelbėdamas „Real“ ir pasiųsdamas komandas į pratęsimą.

Čia „Real“ pranašumas buvo akivaizdus. Išsekę „Atletico“ žaidėjai dažnai tik akimis palydėdavo varžovų veiksmus.

Garethas Bale'as pasižymėjo pirmasis, po įvartį pridėjo Marcelo ir Cristiano Ronaldo – „Real“ Čempionų lygos finalą laimėjo rezultatu 4:1, ir prestižiškiausią Senojo žemyno trofėjų susigrąžino po 12 metų pertraukos.

„Real Madrid“ –„Atletico Madrid“ 4:1

37’ [0 – 1] Diego Godinas

92’ [1 – 1] Sergio Ramosas

110’ [2 – 1] Garethas Bale'as

118’ [3 – 1] Marcelo

118’ [4 – 1] Cristiano Ronaldo (11 m)