„Real“ sutriuškino „Schalke“, „Galatasaray“ ir „Chelsea“ išsiskyrė taikiai

2014 02 27 8:12
Reuters/Scanpix nuotrauka

Madrido „Real“ žengė tvirtą žingsnį link UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio. Rezultatyviausia lygos ekipa svečiuose net 6:1 (2:0) sutriuškino Gelzerkircheno „Schalke“, kurių žygį prestižiškiausiame Europos klubiniame turnyre gali pratęsti nebent stebuklas.

„Real“ ekipai po du įvarčius pelnė trys žaidėjai: 13 min. ir 57 min. Pasižymėjo Karimas Benzema, 21 min. bei 69 min. varžovų ekipos vartininką nokautavo Garethas Bale‘as, o 52 min. ir 89 min. į vartus skriejo ir Cristiano Ronaldo smūgiai. Beje, C.Ronaldo bei K.Benzema atliko ir po du rezultatyvius perdavimus.

Vienintelį įvartį šeimininkams pavyko pelnyti tik tiksint pridėtiniam antro kėlinio laikui: rezultatui esant 0:6 pasižymėjo K.Huntelaaras.

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 18 dieną Madride.

Kitas trečiadienį vykęs aštuntfinalio susitikimas Stambule tarp vietos „Galatasaray“ ir Londono „Chelsea“ ekipų baigėsi taikiai – 1:1 (0:1).

Jau devintą mačo minutę į priekį išsiveržė „Chelsea“, kurių gretose pasižymėjo Fernando Torresas. Išlyginti rezultatą šeimininkams pavyko antro kėlinio viduryje (65 min.), kada varžovų vartininką nokautavo A.Chedjou.

Beje, „Chelsea“ yra vienintelė iš 4 kovas Čempionų lygoje tęsiančių Anglijos ekipų, kuri pirmo aštuntfinalio susitikimo nepralaimėjo. „Manchester City“, „Manchester United“ bei „Arsenal“ pralaimėjo analogiškais rezultatais – 0:2.