„Schalke“ klubas turėjo pripažinti „Real“ pranašumą

2015 02 19 8:16

Po mėnesio pertraukos savo įvarčių sausrą nutraukęs Cristiano Ronaldo trečiadienį svariai prisidėjo prie Madrido „Real“ komandos pergalės UEFA Čempionų lygoje. Trenerio Carlo Ancelotti auklėtiniai Vokietijoje vykusiame turnyro aštuntfinalio susitikime rezultatu 2-0 pranoko Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus.

Nuo susitikimo pradžios aktyviau žaidė svečiai. Jie bandė pavojingais perdavimais suardyti šeimininkų gynybą, bet trenerio Roberto Di Matteo auklėtiniai klaidų nedarė. 14 minutę po Lucaso Silvos pražangos „Schalke“ klubas uždirbo baudos smūgį.

Dennisas Aogo pabandė pelnyti įvartį, bet jo spirtas kamuolys atsimušė į varžovų gyvatvorę. Po šešių minučių Gelzenkircheno ekipa surengė pavojingą kontrataką. Ją tolimu ir netiksliu smūgiu užbaigė D.Aogo. Futbolininkas pabandė pasižymėti spirdamas kamuolį vienu lietimu. Įpusėjus kėliniui labai netikslų smūgį į vartus atliko Cristiano Ronaldo, o kitoje atakoje vartininko Ikero Casillaso reakciją patikrino Klaasas-Janas Huntelaaras. 26 minutę buvo įmuštas pirmas įvartis. Danielis Carvajalis atliko aukštą perdavimą priešininkų baudos aikštelės link. Joje aukštai pašokęs C.Ronaldo smūgiu galva išvedė „Real“ klubą į priekį.

Komandoms sužaidus pusvalandį, „karaliai“ buvo arti antro įvarčio. Po labai gero Toni Krooso perdavimo Karimas Benzema spyrė kamuolį į vartus iš geros padėties. Neužtikrintai sužaidęs vartininkas Timonas Wellenreutheris kamuolį sugavo prieš pat vartų liniją. 33 minutę „Schalke“ komanda privalėjo atlikti keitimą. Dėl traumos rungtynių tęsti negalėjo K.J.Huntelaaras. Jį pakeitė 19-metis Čempionų lygos debiutantas Felixas Platte. Po dviejų minučių vartininkas T.Wellenreutheris pademonstravo puikų žaidimą. Jis sugebėjo atremti pavojingą C.Ronaldo baudos smūgį.

Antrąjį kėlinį pradėti aktyviau siekė šeimininkai, bet su kamuoliu ilgiau buvo svečiai. 19-mečiui „Schalke“ vartininkui teko dažnai palikti vartus ir gaudyti pavojingai spirtus varžovų kamuolius. Antroje žaidimo pusėje tempas intensyvus nebuvo. Gelzenkircheno ekipa toliau didžiausią dėmesį skyrė gynybai, siekdama į savus vartus daugiau įvarčių nepraleisti. 69 minutę labai tolimą smūgį atliko Kevinas-Prince‘as Boatengas. Tačiau futbolininko spirtas kamuolys atsidūrė I.Casillaso rankose ir pavojus buvo neutralizuotas. 72 minutę Isco sužaidė „sienele“ su komandos draugu Garethu Bale‘u.

Gero valo perdavimo sulaukęs ispanas pavojingai smūgiavo į vartus, bet kamuolys atsidūrė už jų. Po dviejų minučių varžovų gerbėjų nervus patampė jaunasis „Schalke“ puolėjas F.Platte. Po jo smūgio kamuolys pataikė į skersinį. Atšokusį kamuolį į vartus pasiųsti bandė Atsuto Uchida, bet japono smūgis buvo sustabdytas. 79 minutę svečių persvara padvigubėjo.

Po C.Ronaldo prasiveržimo ir perdavimo nuostabų įvartį įmušė Marcelo. Brazilas smūgiavo dešine koja maždaug iš 16 metrų. Kamuolys skriejo tiesiai į tolimąjį viršutinį vartų kampą. Per likusį rungtynių laiką rezultatas nepakito. „Real“ išsaugojo dviejų įvarčių persvarą ir į Madridą grįžta iškovojęs pergalę. Atsakomosios rungtynės vyks kovo 10 d. Ispanijos sostinėje.

Rezultatas: „Schalke“ 0 – 2 „Real Madrid“ 26‘ [0 – 1] Cristiano Ronaldo 79‘ [0 – 2] Marcelo