LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

„Šiauliai“ Gargžduose atsirevanšavo „Bangai“

Gargždų „Bangos“ klubo nuotrauka

Gedimino Jarmalavičiaus auklėtiniai pirmą kartą šiame čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės. „SMScredit.lt A lygos“ XVII turo dvikovoje šiauliečiai svečiuose įveikė Gargždų „Bangą“ rezultatu 2:1 (0:0). Ši nesėkmė neleido gargždiškiams pakilti iš 6-osios pozicijos, savo ruožtu, šiauliečiai užimą 9-ąją turnyro lentelės vietą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė aktyviai, kamuolys aikštės viduryje neužsilaikė, o iniciatyva priklausė tiek vienai, tiek kitai komandai.

Aktyvus šeimininkų gretose buvo Aslanbekas Tsalagovas, legionierius iš Rusijos įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgiavo netiksliai. Po kelių akimirkų tas pats puolėjas vėl atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau savuoju šansu ir šį sykį nepasinaudojo.

Kėlinio viduryje „Šiauliai“ buvo perėmę rungtynių vadeles į savo rankas, bet svečių puolimas apsiribodavo tik pavojingais perdavimais į baudos aikštelę arba kampiniais.

Artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą aktyvumu išsiskyrė „Bangos“ žaidėjas Karolis Urbaitis, bet jaunasis vartininkas Nerijus Tabokas arba gynėjai neutralizuodavo kildavusį pavojų.

Pagrindiniai šių rungtynių įvykiai susiklostė antroje rungtynių pusėje, kurią aktyviau pradėję „Šiauliai“ išsiveržė į priekį.

54-ąją minutę nuo pakelto kampinio „Banga“ šiaip ne taip apsigynė, bet antrasis bandymas atlikti aukštą perdavimą į baudos aikštelę baigėsi šiauliečių įvarčiu. Laiku tinkamoje atsidūręs Niko Tokičius galva nukreipė kamuolį į vartus.

Po kelių minučių greitos kontratakos metu legionierius iš Kroatijos turėjo galimybę padvigubinti rezultatą, bet jo smūgį į kampinį nukreipė vartininkas Šarūnas Jurevičius.

61-ąją minutę Davydui Arlauskiui laimėjus oro dvikovą aikštės viduryje į priekį kairiuoju kraštu pabėgo Sergijus Ševčiukas, ukrainietis atliko žemą perdavimą arčiau vartų, o ten gynėjas Aivaras Renusas mėgindamas išmušti kamuolį apmaudžiai nukreipė jį į savo vartus.

Visgi, po tokios nesėkmės šiauliečiai nepalūžo ir netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Po puikaus aukšto perdavimo iš dešiniojo krašto vėl aukštai iššokęs N.Tokičius galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Per likusį rungtynių laiką šeimininkams nepavyko sukurti pavojingų situacijų prie šiauliečių vartų. „Šiauliai“ užtikrintai gynėsi, o gargždiškių žaidime itin trūko dėl diskvalifikacijos negalėjusio žaisti puolėjo Aurelijaus Staponkos.

Gargždų „Banga“ – Šiaulių „Šiauliai“ 1:2 (0:0)

“Banga”: Š.Jurevičius, D.Arlauskis, M.Bitinas, A.Epifanovas, K.Urbaitis (81 min. D.Pačkauskas), M.Chablovas, E.Drąsutis (71 min. E.Grigaitis), Z.Karkusovas (71 min. A.Dolženko), A.Ruskichas, S.Ševčiukas, A.Tsalagovas.

“Šiauliai”: N.Tabokas, V.Gašpuitis, E.Gaurilovas, J.Raziūnas, A.Renusas, S.Babičius (55 min. R.Gedminas), E.Jasaitis (89 min. E.Pšelenskis), M.Strauka (75 min. D.Medžiaušis), T.Vitukynas, M.Vorobjovas, N.Tokičius.

Įvarčiai: A.Renusas (į savo vartus - 61) ; N.Tokičius (54, 66)

Geltonos kortelės: M.Bitinas (33), A.Ruskichas (86) ; A.Renusas (15), S.Babičius (52)