„Šiauliai“ rimtai pasipriešino Lietuvos čempionams

2015 03 13 21:51
Nuotrauka iš zalgiris-vilnius.lt

Penktadienio vakarą Lietuvoje startavo „SMScredit.lt A lygos“ trečiasis turas. Jį pergale pradėjo Vilniaus „Žalgiris“. Šalies čempionai namuose rezultatu 3-2 įveikė rimtai pasipriešinti bandžiusius Šiaulių „Šiaulius“.

Svečių gynyba subyrėjo šeštą rungtynių minutę. Jurijus Kendyšas po gero Jakubo Wilko perdavimo atliko tikslų smūgį galva į vartus ir išvedė šeimininkus į priekį.

„Žalgiriečiai“ minimalia persvara džiaugėsi neilgai. 11 minutę į greitą kontrataką suskubę šiauliečiai ją užbaigė tiksliu Rolando Leščiaus smūgiu į vartus. Edvinas Jasaitis atliko perdavimą varžovų baudos aikštelės link. Joje puikiai sužaidęs mažasis svečių žaidėjas be didesnių problemų nuginklavo Armantą Vitkauską ir tapo pirmuoju, kuriam pavyko šį sezoną pelnyti įvartį į čempionų vartus.

33 minutę „Žalgiris“ susigrąžino minimalų pranašumą. Serge‘as Nyuiadzis atliko labai tikslų perdavimą Elivelto. Naujokas iš Brazilijos išvengė nuošalės ir spyrė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Vartų sargas Povilas Valinčius atremti smūgio nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje trenerio Tomo Ražanausko auklėtiniai įsidrąsino. Sostinės ekipa neretai turėjo didelį dėmesį skirti gynybai, nes varžovai drąsiai atakavo.

76 minutę rezultatas tapo vėl lygus. Po Sergijaus Semeniuko atlikto perdavimo nuo kampinio gairelės J.Kendyšas nukreipė kamuolį į savų vartų tinklą ir pelnė svečiams įvartį.

Stratego Valdo Dambrausko komandą nuo lygiųjų išgelbėjo Elivelto. Puolėjas 80 minutę „uždarė“ perdavimą ir pelnė asmeninį dublį. Jis leido „Žalgiriui“ iškovoti trečią pergalę šį sezoną.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis šiauliečių aikštėje liko dešimt. Teisėjas parodė raudoną kortelę Edvinui Jasaičiui, todėl futbolininkas turėjo palikti žaliąją veją. Tai buvo trečioji Šiaulių komandos nesėkmė paeiliui.

„Žalgiris“ 3 – 2 „Šiauliai“

6‘ [1 – 0] Jurijus Kendyšas

11‘ [1 – 1] Rolandas Leščius

33‘ [2 – 1] Elivelto

76‘ [2 – 2] Jurijus Kendyšas (į savus vartus)

80‘ [3 – 2] Elivelto