"Trakai" sutriuškino "Dainavą" ir pirmąjį ratą baigė treti

2014 04 22 21:06
fkdainava.lt nuotrauka

A lygos debiutantai "Trakų" futbolininkai sėkmingai užbaigė pirmąjį čempoionato ratą, paskutinėse rungtynėse 7:1 sutriuškinę Alytaus "Dainavos" futbolininkus.

Nuo rungtynių pradžios didžiulę iniciatyvą turėję trakiškiai per pirmąjį kėlinį pasižymėjo tik du kartus. Antrasis kėlinys - buvo jaunųjų alytiškių "sušaudymas".

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Tadas Labukas, Dmitrijus Koubas ir Vytautas Lukša. Dar vieną įvartį pasiekė Linas Klimavičius.

Ši pergalė trakiškiams po pirmojo rato leido įsitvirtinti trečioje turnyro lentelės vietoje. Neiškovojusi nei vieno taško ir tik vieną įvartį pelniusi "Dainava" yra paskutinė dešimta.