"Žalgiris" grįžo į pergalių kelią

2013 09 21 22:08
Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotraukos

Šeštadienį "SMScredit.lt A lygos" XXX turo rungtynėse žalgiriečiai savo aikštėje rezultatu 2:0 (0:0) įveikė "Šiaulių" ekipos futbolininkus.

Tris taškus iškovojusi čempionato lyderė Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" komanda nutraukė dviejų nelaimėtų mačų seriją.

Dėl pergalės prieš "Šiaulius" vilniečiams LFF stadione teko grumtis visas 90 minučių. Pirmajame kėlinyje sunkiai varžovų gynybą įveikdavę žaliai balti savo tikslą pasiekė tik po pertraukos.

Aktyviai kairiajame aikštės krašte rungtyniavęs Serge'as Nyuiadzis sudarė galingą tandemą su Kamiliu Bilinskiu. Šis duetas 52 minutę surengė rezultatyvią ataką. S. Nyuiadzis iš krašto atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kur ten jo laukęs K. Bilinskis nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Įvartį praleidę "Šiauliai" atidavė iniciatyvą žalgiriečiams, o didžiąją antrojo kėlinio dalį buvo priversti žaisti be kamuolio bei gainiotis vilniečius.

Vis tik 84 minutę svečiai sugebėjo atrasti spragą "Žalgirio" gynyboje. Į greitą ataką nuskubėję šiauliečiai atliko pavojingą smūgį, kurį patikimai neutralizavo vartininkas Armantas Vitkauskas.

Baigiantis pagrindiniam rungtynių laikui savo meistriškumą pademonstravo bei mačo nugalėtoją dar prieš finalinį teisėjo švilpuką išaiškino Vaidotas Šilėnas. Saugas tolimu šūviu iš maždaug 25 metrų atstumo nepaliko vilčių "Šiaulių" vartų sargui Edgarui Jonaičiui.

Įspūdingai susitikimą užbaigę žalgiriečiai pasiekė devynioliktąją pergalę ir į savo sąskaitą įsirašė 60 tašką. Žalai balti artimiausią persekiotoją "Atlantą" lenkia penkiais, trečioje vietoje esantį "Ekraną" septyniais taškais.

"Žalgiriui" šiame sezone A lygoje liko sužaisti aštuonerias rungtynes. Trečiadienį žalgiriečiai savo aikštėje priims Panevėžio "Ekrano" ekipos futbolininkus.

"Žalgiris" 2 - 0 "Šiauliai"

52' [1 - 0] K. Bilinskis

90' [2 - 0] V. Šilėnas

Geltonos kortelės: Paulius Janušauskas (30 min.).

VMFD "Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Andrius Skerla, Algis Jankauskas, Andro Švrljuga, Serge'as Nyuiadzis (84' Vaidotas Šilėnas), Mantas Kuklys, Paulius Janušauskas, Eivinas Zagurskas (46' Pavelas Komolovas), Rytis Leliūga (81' Andrius Velička), Kamilis Bilinskis.