A lyga: lyderiai prarado pirmuosius taškus

2007 04 16 0:00
"Kauno" puolėjas Ričardas Beniušis pelnė 2 įvarčius, tačiau jo komanda vis tiek prarado čempionate pirmus taškus.
Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"

Sužaistos Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių trečiojo turo rungtynės. Po jų nebeliko taškų nepraradusių ekipų. Dešimties komandų turnyre pirmauja pirmų taškų netekęs šalies čempionas "Kaunas" ir Vilniaus "Žalgiris".

Vakar "Kaunas" rungtynes sostinėje su "Vilniaus" klubu baigė lygiosiomis 2:2 (0:1), o "Žalgiris" pamaryje neįstengė palaužti "Šilutės" pasipriešinimo (0:0). Kauniečiams abu įvarčius pelnė Ričardas Beniušis (62 ir 66 min.), o šeimininkams - Kleyras Dos Santosas (28 ir 83).

Į trečiąją vietą pakilo Marijampolės "Sūduva", surinkusi 6 taškus. Ji namie 1:0 (0:0) įveikė Vilniaus "Vėtrą". Pergalingą įvartį 59-ą minutę įmušė Otavio Braga.

Dar du taškus prarado ir į ketvirtąją vietą smuktelėjo šalies vicečempionas "Ekranas". Panevėžiečiai uostamiestyje mačą su Klaipėdos "Atlantu" baigė lygiosiomis - 1:1 (0:1). Aikštės šeimininkai pirmavo, kai 38-ą minutę Luka Ančičius pataikė 11 metrų baudinį, tačiau Linas Klimavičius 68-ą minutę rezultatą išlygino.

Per kitas sekmadienio rungtynes pirmą pergalę iškovojo "Šiauliai" - jie namie 4:1 (1:0) sutriuškino Visagino "Interą". Net tris įvarčius įmušė Viktoras Raskovas (31, 47 ir 70), vieną - Vaidas Viktoravičius (75). Garbės įvartį lygos debiutantams pelnė 11 m baudinį 85-ą minutę pataikęs Antonas Naumovas.