A lygoje lijo įvarčiais

2011 10 03 0:00

Net per trejas Lietuvos futbolo A lygos XXIX turo rungtynes įmušta keturi ir daugiau įvarčių.

Šešis įvarčius išvydo Kauno futbolo aistruoliai. Vietos "Kauno" klubas dvikovą su autsdaideriais "Klaipėdos" futbolininkais laimėjo net 5:1. Nugalėtojams įvarčius mušė Evaldas Razulis (9 ir 34 min.), Simonas Paulius (60), Nerijus Mačiulis (65) ir Ramūnas Mačežinskas (81). Rezultatą 61-ą minutę sušvelnino Deividas Lukošius.

Nuo pralaimėjimo išsigelbėjo Pakruojo "Kruoja". 89 minutę įvartį į šeimininkės Alytaus "Dainavos" vartus įmušęs Ernestas Veliulis Pakruojo komandai išplėšė tašką - 2:2.

"Kruoja" po 15 min. Valdo Pocevičiaus pelnyto įvarčio įsiveržė į priekį, bet įpusėjus pirmam kėliniui rezultatą išlygino Paulius Sakalis (24 min). Antro kėlinio pabaigoje (84 min) P.Sakalis realizavo 11 m baudinį ir išvedė alytiškius į priekį, bet šeimininkų džiaugsmas truko tik penkias minutes.

Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje Pakruojo ekipos treneris Aidas Dambrauskas tikino, jog jo komanda į Alytų važiavo nusiteikusi pergalei, todėl lygiosios tikrai nepadės kovoje dėl užsibrėžtosios 4 vietos. "Dainavos" treneris Virginijus Sinkevičius buvo santūresnis ir lygiąsias pavadino sėkme.

Penki įvarčiai pasiekti per Klaipėdos "Atlanto" ir "Mažeikių" rungtynes. Svečiai iš Mažeikių paskutinėmis minutėmis sugebėjo išplėšti tris taškus, rungtynes laimėdami 3:2. Pergalingą įvartį 86 minutę pelnė Vaidas Viktoravičius.

Trečiojoje vietoje žengianti šalies vicečempionė Marijampolės "Sūduva" namie dvikovą su laipteliu žemiau esančiais "Šiauliais" baigė be įvarčių. Ir toliau nuo čempiono Panevėžio "Ekrano" stengiasi neatsilikti praėjusio sezono bronzos medalininkai Vilniaus VFMD "Žalgirio" futbolininkai. Antrojoje vietoje esantys žalgiriečiai vakar namie 1:0 įveikė Tauragės "Taurą". Vienintelį įvartį 11 minutę pelnė Deividas Matulevičius. Per paskutines turo rungtynes "Ekranas" namie 1:0 šventė pergalė prieš Gargždų "Bangą".

Komandų rikiuotė: 1. Panevėžio "Ekranas" - 28 rungtynės/69 taškai, 2. Vilniaus VFMD "Žalgiris" - 29/66, 3. Marijampolės "Sūduva" - 29/55, 4. "Šiauliai" - 29/51, 5. Alytaus "Dainava" - 29/44, 6. Tauragės "Tauras" - 29/41, 7. Pakruojo "Kruoja" - 29/40, 8. Gargždų "Banga" - 28/37, 9. "Mažeikiai" - 29/33, 10. FBK "Kaunas" - 29/19, 11. Klaipėdos "Atlantas" - 29/10, 12. "Klaipėda" - 29/8.