Antroji "Naftos" pergalė

2006 09 14 0:00

Mažeikių "Naftos" komanda laimėjo antrąsias salės futbolo UEFA turnyro atrankos etapo D grupės rungtynes. Antradienį mažeikiškiai Kauno sporto halėje 2:0 (0:0) įveikė Austrijos "Eugendorf" ekipą. Lietuvos čempionai turėjo persvarą, bet varžovų gynybą pavyko pralaužti tik antrame kėlinyje.

22-ą minutę po Antano Bulošo smūgio vartininkas atmušė kamuolį, bet pirmas prie jo prišokęs Antanas Tautvydas nukreipė jį į vartus - 1:0. Dar po trijų minučių "Naftos" kapitonas Andrius Žukovas smūgiu į viršutinį vartų kamputį įtvirtino persvarą - 2:0.

Derėtų priminti, kad per savo pirmąsias varžybas mažeikiškiai 8:1 sutriuškino "Munster" komandą iš Vokietijos. Abejas varžybas "Nafta" pradėjo tos pačios sudėties: vartininkas Egidijus Liubauskas, aikštės žaidėjai - Vitalijus Daniličevas, Romas Maciulevičius, Andrius Žukovas, Antanas Bulošas.

Rungtynių su Austrijos komanda pabaigoje alkūnę išsinarino vienas iš "Naftos" lyderių Tautvydas. Iš halės futbolininkas buvo išneštas ant neštuvų. Vis dėlto yra vilties, jog jis per šios dienos lemiamas varžybas su Nikosijos "Parnassos" komanda aikštelėje pasirodys.

Per šiandien 20 valandą Kauno sporto halėje prasidėsiančias "Naftos" ir "Parnassos" varžybas Lietuvos komandai pakanka lygiųjų, nes Kipro atstovai antrojo turo mačą su "Munster" iš Vokietijos baigė lygiosiomis 2:2. Po pirmo kėlinio "Parnassos" futbolininkai pirmavo 2:0, tačiau vokiečiams pavyko atsitiesti, o išlyginamąjį įvartį jie pelnė likus 26 sekundėms iki mačo pabaigos, kai turėjo kiekybinę persvarą.

Susitikimo Kaune nugalėtojas pateks į kitą UEFA turnyro etapą ir spalio mėnesį rungtyniaus Čekijoje.