Apie futbolą

2007 08 10 0:00

Ž.Karčemarskas patyrė traumą.

Lietuvos rinktinės vartininkui Žydrūnui Karčemarskui Rusijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės dėl patirtos traumos baigėsi jau 14-ą minutę. Maskvos "Dinamo" vartų sargas susižeidė, kai neleistinai atakavo Sankt Peterburgo "Zenit" futbolininką. Šį mačą "Dinamo" Sankt Peterburge pralaimėjo net 3:9. Visas rungtynes maskviečių gretose žaidęs šalies rinktinės gynėjas Arūnas Klimavičius 69-ą minutę įmušė įvartį.

Rinktinių repeticijos

Lietuvos nacionalinė rinktinė rugpjūčio 22-ąją Kaune žais kontrolines rungtynes su turkmėnais, o jaunimo rinktinė rugpjūčio 21-ąją Vilniaus "Vėtros" stadione išbandys jėgas su Austrijos bendraamžiais. Jaunimo komandos vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas šiam mačui rengtis pakvietė 21 futbolininką.

Vartininkai - Giedrius Arlauskis ("Šiauliai"), Tadas Kauneckas ("Ekranas").

Gynėjai - Georgas Freidgeimas ("Vilnius"), Davidas Arlauskis ("Šiauliai"), Kazimieras Gnedojus ("Atlantas"), Deividas Padaigis ("Ekranas"), Vaidas Slavickas, Linas Klimavičius (abu - "Sūduva"), Marius Palionis (Burghazebo "Wacker", Vokietija), Paulius Vaikasas ("Šilutė").

Saugai - Marius Činikas ("Kaunas"), Mindaugas Lukoševičius, Mantas Kuklys (abu - "Šiauliai"), Rytis Leliūga ("Herfolge", Danija),

Žilvinas Banys, Dominykas Galkevičius (abu - "Ekranas"), Robertas Vėževičius ("Vėtra").

Puolėjai - Andrius Urbšys ("Sūduva"), Artūras Jeršovas, Arvydas Novikovas (abu - "Interas"), Evaldas Grigaitis ("Vėtra").