2008 01 22 0:00
A.Veličkos (centre) įvartis lėmė Edinburgo dvikovos baigtį.
SNS nuotrauka

Lietuviams - sėkmingas turas.

Per Italijos "Serie B" XXI turą pergales šventė "lietuviški" klubai. "Brescia" namie 3:0 sutriuškino "Avelino", o "Grosseto" tokiu pat rezultatu laimėjo prieš "Specią". "Brescia" gynėjas Marius Stankevičiaus rungtyniavo visą mačą, o šalies rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius "Grosseto" gretose žaidė iki 69-os minutės. "Brescia" (37 tšk.) pakilo į šeštąją lentelės poziciją, o "Grosseto" (25 tšk.) užima tryliktąją vietą.

Lemtingas A.Veličkos smūgis.

Andriaus Veličkos įvartis lėmė Edinburgo komandų dvikovos baigtį per Škotijos čempionato rungtynes, kai "Hearts" 1:0 laimėjo prieš "Hibernian". "Hearts" pergalės džiaugsmo nebuvo patyręs per 10 pastarųjų turų. A.Velička pasižymėjo 20-ą minutę. Lietuvos rinktinės puolėjas po kampinio galva smūgiavo kamuolį į vartininką, bet šis nuo jo rankų kirto vartų liniją. Tai buvo 12-as A.Veličkos įvartis šį sezoną. 24 taškus surinkęs Vladimiro Romanovo klubas Škotijos pirmenybėse yra dešimtas.

Ketvirtas E.Jankausko įvartis

Lietuvos rinktinės puolėjas Kipro čempionate įmušė savo ketvirtą įvartį, bet tai Larnakos AEK neišgelbėjo nuo pralaimėjimo 1:2 per mačą su Katokopijos "Doxios" ekipa. Starto sudėtyje mačą pradėjęs E.Jankauskas pasižymėjo 71-ą minutę, kai varžovai pirmavo 2:0.

Po šios nesėkmės AEK (28 tšk.) smuktelėjo į penktąją vietą.

Kontrolinės varžybos

Vilniaus "Žalgiris" kontrolines rungtynes 2:0 (0:0) laimėjo prieš "Šiaulių" komandą. "Sportimos" manieže žalgiriečiams įvarčius pelnė legionierius iš Moldovos Julianas Bursukas (75 min.) ir Arvydas Veikutis (87 min.).

Buvęs "Žalgirio" saugas Virmantas Lemežis pasirašė dvejų metų sutartį su "Vėtra". Šiame sostinės klube rungtyniaus ir Gediminas Butavičius, - su juo po pernykščio sezono nutarė atsisveikinti "Šiaulių" ekipa.

Panevėžio "Ekranas" Rygoje 2:4 (0:1) nusileido vietos "Skonto".