APIE FUTBOLĄ

2008 04 18 0:00

"Valencia" iškovojo taurę.

Septintą kartą klubo istorijoje Ispanijos futbolo taurę iškovojo ekipa "Valencia", trečiadienį finale 3:1 (2:1) nugalėjusi "Getafe" vienuolikę. Nugalėtojams įvarčius pelnė Juanas Mata (4 min.), Alexis (12 min.) ir Fernando Morientesas (83 min.). Vienintelio įvarčio autorius pralaimėjusiųjų gretose - Estebanas Granero (45+2 min. iš 11 m baudinio). "Getafe", kuri praėjusį sezoną Ispanijos taurės turnyro finale pralaimėjo "Sevillos" klubui, trečiadienį mačą baigė ne visos sudėties - 87-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Fabio Celestini.

D.Šembero klubas žais finale

Rusijos futbolo taurės turnyro pusfinalyje Deivido Šembero Maskvos CSKA klubas namie 2:1 (1:1) įveikė Tomsko "Tomj" vienuolikę ir po metų pertraukos vėl žais finale. Lietuvis trečiadienį žaidė visą susitikimą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Milošas Krasičius (14 min.) ir Sergejus Ignaševičius (51 min.), o svečių ekipoje pasižymėjo Valerijus Klimovas (27 min.).

Gegužės 17 dieną Rusijos taurės turnyro finale CSKA futbolininkai susitiks su Permės "Amkar" komanda, kuri trečiadienį kitame pusfinalio mače 1:0 (0:0) įveikė I diviziono Sverdlovsko "Ural" vienuolikę.

CSKA klubas Rusijos taurę yra laimėjęs tris kartus (2002, 2005 ir 2006 metais), o "Amkar" ekipa šio turnyro finale žais pirmą kartą.

T.Radzinevičiaus įvartis

Atsakomąsias Čekijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynes Tomo Radzinevičiaus Libereco "Slovan" klubas namie baigė lygiosiomis 2:2 (1:0) su II lygos "Trinec" vienuolike ir pateko į pusfinalį, nes pirmą susitikimą svečiuose buvo laimėjęs net 3:0. Pirmą įvartį trečiadienio rungtynėse šeimininkams pelnė iki 84 minutės žaidęs T.Radzinevičius (42 min.).

Bundeslygos lyderis laimėjo

Miuncheno "Bayern" ekipa iškovojo aštuonioliktą pergalę, svečiuose 3:1 (0:1) įveikusi aštuntojoje pozicijoje esančius Frankfurto "Eintracht" futbolininkus. Aikštės šeimininkai po Benjamino Koehlerio įvarčio (29 min.) laimėjo pirmą kėlinį. Antrajame rezultatą išlygino Danielis van Buytenas (60 min.), o pergalingus įvarčius svečiams pelnė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Luca Toni (74 ir 85 min.).

Likus 5 turams "Bavarus" nuo artimiausių persekiotojų Bremeno "Werderio" ekipos skiria 10 taškų distancija.