APIE FUTBOLĄ

2008 05 19 0:00

D.Šemberui - Rusijos futbolo taurė.

Ketvirtą kartą klubo istorijoje Rusijos futbolo taurę iškovojo Deivido Šembero Maskvos CSKA komanda, šeštadienį turnyro finale po 11 m baudinių serijos įveikusi Permės "Amkar" futbolininkus. Normalus rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - 2:2, o baudinius taikliau mušė CSKA žaidėjai 4:1. Lietuvis šeštadienį žaidė visą mačą. Be šio apdovanojimo, lietuvis Rusijos futbolo taure džiaugėsi 2002, 2005 ir 2006 metais.

Antras A.Veličkos įvartis Norvegijoje

Antrą įvartį per Norvegijos futbolo čempionato septintojo turo mačą pelnė Andrius Velička, o lietuvio Stavangerio "Viking" (12 tšk.) klubas penktadienį svečiuose 3:2 nugalėjo "Molde" ekipą ir iš keturiolikos komandų turnyro septintosios pozicijos pakilo į ketvirtąją. Lietuvis šiame mače žaidė nuo antro kėlinio pradžios. Po jo įvarčio 83-ią minutę svečiai išsiveržė į priekį 2:1.

M.Stankevičiaus klubo nesėkmė

Dešimtą pralaimėjimą per Italijos antrojo futbolo diviziono 40-ojo turo mačą patyrė penktąją vietą 22 komandų turnyre užimanti Mariaus Stankevičiaus "Brescios" komanda. Ji šeštadienį išvykoje 1:2 nusileido septintojoje pozicijoje įsitvirtinusiai "Rimini" ekipai. Lietuvis žaidė visą mačą.

Keturioliktąją vietą turnyre užimantis "Grosseto" klubas su Tomu Danilevičiumi rungtynes svečiuose su penkioliktojoje pozicijoje esančiais "Piacenzos" futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1.

Anglijoje taurę iškovojo "Portsmouth"

Pirmą kartą per 69 metus Anglijos futbolo asociacijos taurę iškovojo elitinės lygos "Portsmouth" klubas, kai šeštadienį per finalinį mačą Vemblio stadione 1:0 įveikė antrojo diviziono "Cardiff City" vienuolikę. Pergalingą įvartį įmušė Nwankwo Kanu (37 min.).