2008 07 14 0:00
Buvęs FBK "Kaunas" puolėjas R.Beniušis (kairėje) muša įvarčius Latvijoje.
LŽ archyvo nuotrauka

Ketvirtas R.Beniušio įvartis.

Ketvirtą įvartį Latvijos futbolo čempionate įmušė Lietuvos rinktinės puolėjas Ričardas Beniušis, o jo Liepojos "Metalurgs" klubas penktadienį namie 2:0 (0:0) nugalėjo Daugpilio "Daugavą" ir, turėdamas 22 taškus, dešimties komandų turnyre pakilo į penktąją vietą.

Iki 87-os minutės žaidęs R.Beniušis pirmą rungtynių įvartį pelnė 77-ą minutę. Visą mačą nugalėtojų ekipoje rungtyniavęs Tomas Tamošauskas 44-ą minutę buvo įspėtas. Darius Miceika žaidė iki 68-os minutės.

V.Alunderis grįžta į Ukrainą

29-erių Lietuvos rinktinės gynėjas Vidas Alunderis pasirašė dvejų metų kontraktą su Simferopolio "Tavrija". Tai paskelbė oficiali klubo svetainė.

Praėjusį sezoną V.Alunderis rungtyniavo Lubino "Zaglębie" komandoje ir su ja 2007-aisiais tapo Lenkijos čempionu. Lietuvio debiutas naujoje ekipoje gali įvykti jau per pirmąsias Ukrainos futbolo čempionato rungtynes su Dnepropetrovsko "Dnepr" komanda liepos 16 arba 19 dienomis. V.Alunderis - antras lietuvis klube "Tavrija". Sutartį su juo yra sudaręs ir Lietuvos rinktinės saugas Andrius Jokšas.

D.Šembero ekipos pergalė

Įspūdingą pergalę Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos čempionato XIII turo rungtynėse iškovojo Deivido Šembero Maskvos CSKA. Klubas šeštadienį svečiuose net 5:1 (3:0) sutriuškino Igno Deduros Maskvos "Spartak" vienuolikę. D.Šemberas žaidė visą mačą, o I.Dedura šįkart nebuvo registruotas. Per šias principines varžovų rungtynes tris įvarčius pelnė CSKA puolėjas brazilas Vagneris Love.

Pergalę iškovoję CSKA futbolininkai (18 taškų) pakilo į septintąją vietą, o "Spartak" ekipa (20 taškų) liko penkta.

M.Kalono klubas įveikė varžovus

Latvijos čempionate trečiąją vietą užimantis Rygos klubas "Riga", kuriame rungtyniauja Lietuvos rinktinės saugas Mindaugas Kalonas, įveikė Intertoto taurės futbolo turnyro antrojo rato barjerą.

Šeštadienį svečiuose "Rigos" futbolininkai 1:2 (0:1) pralaimėjo atsakomąsias antrojo rato rungtynes Airijos "Bohemians" vienuolikei, bet dėl svečiuose pelnyto įvarčio pateko į kitą etapą, nes pirmą mačą namie prieš savaitę laimėjo rezultatu 1:0. M.Kalonas šeštadienį žaidė visas 90 minučių.

Per trečiąjį Intertoto varžybų etapą dėl vietos UEFA turnyre "Riga" susikaus su "IF Elfsborg" (Švedija) komanda, kuri šeštadienį savo aikštėje antrą kartą 2:0 (1:0) įveikė Edinburgo "Hibernians" (Škotija) klubą.