APIE FUTBOLĄ

2008 07 25 0:00

Pirmoji "Chelsea" pergalė.

Anglijos futbolo vicečempionas Londono "Chalsea" klubas per pirmąsias turnė po Aziją rungtynes Kinijoje 4:0 (1:0) sutriuškino Gvandžou "Pharmaceutical" ekipą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Salomonas Kalou, Frankas Lampardas, Franco Di Santo ir Shaunas Wrightas Phillipsas. Per šias rungtynes vyriausiojo "aristokratų" klubo trenerio gretose debiutavo portugalas Luizas Felipe Scolaris.

"Chelsea" futbolininkai Azijoje sužais dar dvejas rungtynes Makao ir Malaizijoje.

R.Poškus - į Ukrainą

Daugiau nei pusmetį niekur nerungtyniavęs Lietuvos rinktinės ir buvęs Sankt Peterburgo "Zenit" žaidėjas Robertas Poškus karjerą gali pratęsti Ukrainoje. Tai skelbiama interneto svetainėje futbolas.lt. 29-erių puolėju susidomėjo Ukrainos klubas Kijevo "Arsenal", pakvietęs jį į peržiūrą.

Futbolininkas per savo karjerą yra rungtyniavęs Klaipėdos "Atlante", Šiaulių "Karedoje", Vilniaus "Žalgiryje", taip pat žaidė Lenkijoje (Lodzės "Widzew", Varšuvos "Polonia") bei Rusijoje (Maskvos "Dinamo", Samaros "Krylja Sovetov", "Zenit", "Rostov").

Praėjusiame Ukrainos čempionate Kijevo "Arsenal" užėmė 6 vietą.

Lietuviai mušė įvarčius

Naujajam futbolo sezonui besirengiantis Edinburgo "Hearts" klubas Vokietijoje trečiadienį sužaidė draugiškas rungtynes su Rheingau regiono rinktine. Ši ekipa rungtyniauja tik regioninėje Vokietijos lygoje, tad Edinburgo ekipa be didelio vargo sutriuškino šeimininkus 6:0 (4:0).

"Hearts" treneris Csaba Laszlo po kėlinį leido žaisti skirtingiems žaidėjams. Per šį mačą pasižymėjo pirmame kėlinyje žaidę du lietuviai - Andrius Kšanavičius įvartį įmušė 5-ąją rungtynių minutę, o gynėjas Marius Žaliūkas pasižymėjo 18-ąją mačo minutę. Antrame kėlinyje žaidė Saulius Mikoliūnas, Deividas Česnauskis ir Kęstutis Ivaškevičius.

Po rungtynių "Hearts" treneris pažymėjo, kad jo auklėtiniai turėjo įmušti gerokai daugiau įvarčių, nes buvo sukurta dar apie 20 gerų progų.

Kitas rungtynes "širdys" žais šiandien su antroje Bundeslygoje rungtyniaujančiu "Kaiserslautern" klubu.