Vietoj I.Pankratjevo (kairėje) prie "Sūduvos" vairo stojo G.Jarmalavičius (dešinėje).

Iš takelio - į didelį kelią.

Pirmadienį iš Marijampolės "Sūduvos" futbolo klubo vyriausiojo trenerio pareigų abipusiu susitarimu pasitraukusį 44-erių Igorį Pankratjevą šiame poste pakeitė 52 metų Gedas Jarmalavičius.

G.Jarmalavičius futbolo treneriu dirba jau 28 metus. Jis perėjo visas trenerio darbo pakopas. Pradžia buvo Alytuje, ten treniravo vaikų ir jaunimo komandas, o vėliau stojo prie Alytaus "Snaigės" vairo. Treniravo Alytaus "Dainavos" bei Čikagos "Lituanica" komandas. Naujasis "Sūduvos" treneris dvejus metus vadovavo Marijampolės klubo futbolo akademijai, o pastaruoju metu jis treniravo "Sūduvos" dublerius.

Iš vyriausiojo trenerio posto ką tik pasitraukęs I.Pankratjevas "Sūduvos" futbolininkus treniravo nuo šių metų balandžio pabaigos.

Lietuvos futbolo vicečempionė Marijampolės "Sūduvos" vienuolikė Lietuvos A lygos aštuonių komandų turnyre dabar su 35 taškais užima trečiąją vietą, jos sąskaitoje 10 pergalių, 5 lygiosios ir 4 pralaimėjimai.

"Lietuviški" klubai be pergalių

54-ąjį tašką Rusijos pirmojo futbolo diviziono XXXIII turo rungtynėse iškovojo šeštąją vietą 22-jų komandų turnyre užimanti Manto Savėno Novotroicko "Nosta" ekipa, ji užvakar svečiuose mačą su penktojoje pozicijoje esančia Machačkalos "Anži" (57 tšk.) vienuolike baigė lygiosiomis 0:0. Lietuvis žaidė iki 79 minutės.

Nepasisekė Donato Naviko Belgorodo "Saliut-Energija" ekipai, kuri svečiuose 0:3 (0:0) pralaimėjo Rostovo SKA (10 vieta - 45 tšk.) klubui ir su 39 taškais nukrito į penkioliktąją vietą.

Lietuvis žaidė pirmajame kėlinyje, o po pertraukos buvo pakeistas. Įvarčius nugalėtojams pelnė Miodragas Stefanovičius (51 min.), Amiras Baževas (81 min.) ir Aleksejus Kostenka (85 min.).

Rusijos pirmajame divizione pirmauja Rostovo klubas "Rostov" (74 tšk.), antras - Krasnodaro "Kuban" (63 tšk.), trečias - Sverdlovsko srities "Ural" (59 taškai).