Arbitras nusprendė, kas keliaus į kitą etapą

2014 06 25 6:37
Giorgios Samaras paskutinėmis mačo sekundėmis įmušė 11 metrų baudinį. AFP/Scanpix nuotrauka

Lietuvos rinktinės varžovė atrankos cikle Graikija keliauja į pasaulio čempionato aštuntfinalį. Tai paaiškėjo po dramatiškos rungtynių Fortalezoje pabaigos.

Graikai rezultatu 2:1 nugalėjo Dramblio Kaulo Kranto rinktinę, kuriai būtų užtekę lygiųjų. Pergalingą įvartį Graikija pelnė paskutinėmis mačo sekundėmis nuo 11 metrų žymos.

Jau per pridėtą laiką arbitras iš Ekvadoro Carlosas Vera skyrė baudinį į afrikiečių vartus, kurį realizavo jį ir uždirbęs Giorgios Samaras.

Graikai į priekį išsiveržė 42 rungtynių minutę, kai pasižymėjo Andreas Samaris, tačiau 74 minutę Wilfriedas Bony rezultatą išlygino.

Kai atrodė, kad Didier Drogba, broliai Yaya ir Kolo Toure ir kiti Dramblio Kaulo Kranto žaidėjai jau gali ruoštis aštuntfinalio mačui, viskas dramatiškai apsivertė aukštyn kojomis.

Kitose C grupės rungtynėse Kolumbija 4:1 sutriuškino Japoniją ir į kitą etapą keliauja nesuklupusi nė karto.

Kolumbija aštuntfinalyje žais su Urugvajumi, graikai kausis su Kosta Rika.