Azijos taurė

2015 01 24 6:00

Australijoje vykstančiame Azijos futbolo čempionate sužaisti visi ketvirtfinalio etapo mačai.

Šeimininkai Australijos futbolininkai 2:0 nugalėjo Kinijos rinktinę. Pietų Korėjos rinktinė tokiu pačiu rezultatu, tik po pratęsimo palaužė Uzbekistaną. Dar dviejuose ketvirtfinalio mačuose prireikė 11 m baudinių serijos. Irako ir Irano pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi rezultatu 3:3. Baudinius tiksliau mušė irakiečiai - 7:6. Japonijos ir JAE komandos taip pat sužaidė lygiosiomis - 1:1. Baudinių serijoje 5:4 triumfavo JAE rinktinė. Pirmadienį pirmame pusfinalyje susirungs Pietų Korėjos ir Irako komandos, o antradienį kovos Australija ir JAE. Azijos čempionato nugalėtojai pateks į 2017 metų FIFA Konfederacijų taurės varžybas Rusijoje.