„Barcelona“ pergalę iš rankų paleido paskutinę sekundę

2013 04 03 9:14
"Barcelona" ir PSG rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis mačo minutėmis. / Reuters/Scanpix nuotrauka

Į Europos stadionus sugrįžo prestižiskiausio žemyno turnyro – UEFA Čempionų lygos – kovos. Antradienį ketvirtfinalio mūšiuose ginklus surėmė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Barcelona“, bei Miuncheno „Bayern“ ir Turino „Juventus“ klubai.

Po dramatiškos rungtynių pabaigos PSG ir „Barcelona“ išsiskyrė taikiai – 2:2.

Katalonai 90 minutę išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Xavi, tačiau paskutinę rungtynių sekundę, kai jau buvo pasibaigęs ir teisėjo pridėtas laikas, PSG išlygino rezultatą. Po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Blaise'as Matuidi.

Pačiam Zlatanui Ibrahimovičiui buvo pavykę pasižymėti kiek anksčiau – 80 minutę, kai pataisė nuo skersinio atšokusį kamuolį. Epizodas kontraversiškas, nes, panašu, švedas tai padarė būdamas nuošalėje.

„Barcelona“ ekipai išvyką į Paryžių apkartino ir traumos. Lionelis Messi, kuris 38 minutę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, po pertraukos aikštėje jau nebepasirodė. Argentinietis pirmo kėlinio pabaigoje susižeidė kulkšnį.

Vėliau aikštę priverstinai turėjo palikti ir kitas „Barcelona“ argentinietis Javieras Mascherano.

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/hyBkWUTB94g?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kitame mače Miuncheno „Bayern“ rezultatu 2:0 palaužė Turino „Juventus“ futbolininkus. Įvarčius šeimininkams pelnė Davidas Alaba (1 min.) ir Thomas Mulleris (63 min.).

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/qx3g2WBx3LU?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>