Bilietas į finalą atiteko Argentinai

2014 07 10 1:52
Reuters/Scanpix nuotrauka

Antrasis pasaulio futbolo čempionato pusfinalis baigėsi Argentinos rinktinės pergale. Ji po 11 m baudinių serijos 4:2 kelią į finalą užkirto Olandijos futbolininkams.

Tiek pagrindinio rungtynių laiko, tiek pratęsimo metu varžovai sugebėjo išsaugoti savo vartų neliečiamybę. "Sausas" rezultatas 0:0 išsilaikė net per antrame susitikimo kėlinyje prasidėjusį lietų.

11 metrų baudinių serijoje sėkmė lydėjo argentiniečius: tikslą pasiekė Lionelio Messi, Ezequielio Garay, Sergio Aguero ir Maxi Rodriguezo smūgiai.

Tuo tarpu, olandai į Argentinos komandos vartininko Sergio Romero saugomus vartus įstengė įmušti tik du kartus - sėkmė lydėjo Arjeną Robbeną bei Dirką Kuytą. Rono Vlaaro ir Wesley Sneijderio pastangas niekais pavertė puiki S. Romero reakcija.

Olandija dėl trečiosios vietos žais su fiasko pusfinalyje patyrusia Brazilija. Argentina pasaulio čempionų taurę bandys iškovoti finalo dvikovoje su Vokietija.

Priešingai, nei ketvirtfinalio baudinių serijoje su Kosta Rika, Olandijos vartininkui Jasperui Cillessenui nepasisekė atremti nė vieno Argentinos žaidėjo smūgio.