Blanki “Žalgirio” pergalė

2013 09 23 6:00
Pirmasis įvarčiu "Žalgirio" gerbėjus nudžiugino puolėjas K.Bilinksis. Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

Lietuvos futbolo “SMScredit.lt A lygos” čempionato XXX turo rungtynes varžybų lyderis Vilniaus “Žalgiris” namie nugalėjo „Šiaulius“, o titulą ginantis Panevėžio "Ekranas" neatsilaikė prieš Pakruojo "Kruoją".

Tiesa, stebėjusieji šią dvikovą ypatingo malonumo nepatyrė, nes šį sykį aikštėje aistros nekunkuliavo. Po itin blankaus pirmojo kėlinio šeimininkai, per pertrauką atsipūtę ir pasitarę, antrajame vis dėlto nenuvylė savo gerbėjų - Kamilis Bilinskis (52 min.) ir Vaidotas Šilėnas (90) nudžiugino įvarčiais.

Rengdamasis trečiadienio dvikovai su titulą ginančiu Panevėžio „Ekranu“ vilniečių treneris lenkas Marekas Zubas šeštadienį į aikštę pasiuntė netikėtos sudėties startinį vienuoliktuką: nerungtyniavo Artūras Žulpa ir Pavelas Komolovas, be to, dėl vienų rungtynių diskvalifikacijos nežaidė Luka Peričius.

Nors dvikovos pradžia nuvylė žalgiriečių strategą M. Zubą, antrąja jos dalimi jis liko patenkintas. „Įmušę įvartį rungtyniavome paprasčiau: ilgiau kontroliavome kamuolį, kūrėme progas“, - teigė Vilniaus komandos treneris.

Pasak „Šiaulių“ stratego Tomo Kančelskio, žalgiriečiai šiuo metu yra stipriausia Lietuvos komanda, neturinti silpnų vietų.

„Pirmajame kėlinyje gynėmės neblogai, tačiau kai antrajame į aikštę įėjo P.Komolovas, jo nesugaudėme. Jis pakeitė „Žalgirio“ žaidimą. Varžovai buvo geresni, nors ir mūsų vaikinai rungtyniavo neblogai“, - šeštadienio dvikovą komentavo T.Kančelskis.

Jau poryt, trečiadienį, „Žalgiris“ namie stos prieš šalies čempioną Panevėžio „Ekraną“. Rungtynės vyks LFF stadione, jos prasidės 19.30 valandą.

Vakar po pietų Pakruojo "Kruoja" namie 1:0 (0:0) nugalėjo "Ekraną”. Šiandien Marijampolės “Arvi” stadione susikaus vietos “Sūduva” ir Tauragės "Tauras". Rungtynių pradžia 19 valandą.

STATISTIKA

„Žalgiris“ –„Šiauliai“ 2:0 (0:0). Įvarčiai: K.Bilinskis (52 min.), V.Šilėnas (90).

"Kruoja" - "Ekranas" 1:0 (0:0). Įvartis: R.Beniušis (59 min.).

A lygos turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):