Čempionai vėl nepramušė "Villarreal" sienos

2008 09 19 0:00
Po traumos sugrįžęs "Manchester United" lyderis C.Ronaldo trečiadienį nesugebėjo pradžiuginti savo gerbėjų įvarčiu.

Trečiadienį sužaistos likusios UEFA Čempionų lygos 1-ojo turo rungtynės. Skirtingai nei pirmą varžybų dieną, šįsyk išvengta didesnių netikėtumų, tačiau kovos buvo atkaklios.

Antradienį anglų klubai šventė pergales, o trečiadienį jiems teko tenkintis lygiosiomis.

Pabodę lygiosios.

Čempionų lygos nugalėtojai Anglijos čempionai "Manchester United" futbolininkai pirmosiose rungtynėse namie susitiko su Ispanijos vicečempione "Villarreal" ekipa. Mančesterio klubui jau galėjo padėti po traumos atsigavęs jos lyderis Cristiano Ronaldo. Tačiau nei jam, nei komandos draugams pelnyti įvarčio nepavyko - rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Abi komandos jau kovojo vienoje grupėje ir anksčiau - 2005-2006 metų sezoną. Įdomu, kad ir tada abu tarpusavio susitikimai baigėsi be įvarčių, 0:0. Tad nė vienai komandai dar nepavyko įrodyti savo pranašumo.

Kitas Anglijos klubas Londono "Arsenal" vos išsigelbėjo Kijeve, kur atsilikinėjo nuo vietos "Dinamo", bet paskutinėmis mačo minutėmis išplėšė lygiąsias - 1:1.

Aistros Prancūzijoje

Bene gražiausios trečiadienio rungtynės vyko Lione, kur vietos "Olympique" priėmė Florencijos "Fiorentina" ekipą. Po devynerių metų pertraukos į Čempionų lygą sugrįžęs italų klubas puikiai pradėjo mačą ir po dviejų Alberto Gilardino įvarčių baigiantis pirmajam kėliniui pirmavo 0:2.

Tačiau Prancūzijos čempionai po pertraukos visiškai užspaudė savo varžovus jų aikštės pusėje ir rezgė vieną ataką po kitos. 73 minutę "Olympique" pagaliau pavyko pramušti varžovų gynybos bastionus. Karimas Benzema išvengė nuošalės tik dėl to, kad šalia galinės linijos traumuotas gulėjo "Fiorentina" saugas Luciano Zauri. Prancūzas perdavė kamuolį Fredericui Piquionne, kuris iš arti pelnė įvartį. Italai audringai protestavo, apeliuodami į negarbingą varžovų žaidimą, tačiau teisėjas įvartį įskaitė.

86 minutę šeimininkams pavyko efektingai realizuoti baudos smūgį. Kai varžovai laukė Juninho spyrio iš toli, šis tiesiog parito kamuolį laisvam K.Benzema, ir jaunasis prancūzas netrukus tiksliu smūgiu iš eigos išlygino rezultatą.

"Kauno" skriaudikų taškas

Sėkmingai turnyrą pradėjo ir Lietuvos čempioną "Kauną" trečiajame atrankos etape eliminavęs "Aalborg" klubas. Danai svečiuose atlaikė Glazgo "Celtic" šturmą ir iškovojo tašką, mačą baigę lygiosiomis 0:0.

Škotijos čempionai pirmajame kėlinyje turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet Barry Robsonas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio - jo smūgį atrėmė vartininkas Karimas Zaza. Danai tuo tarpu nuo 79 minutės gynėsi be pašalinto iš aikštės Michaelio Beauchampo.

Pergalingai į lygą trečiadienį sugrįžo korupcijos skandalo žaizdas išsigydęs garsusis Turino "Juventus" klubas. "Senaja Senjora" vadinama komanda po įspūdingo Alessandro Del Piero baudos smūgio minimalia persvara 1:0 palaužė UEFA taurės laimėtojus Sankt Peterburgo "Zenit".

E grupė. "Manchester United" - "Villarreal" 0:0. Glazgo "Celtic" - "Aalborg" 0:0.

F grupė. Bukarešto "Steaua" - Miuncheno "Bayern" 0:1 (0:1). Danielis Van Buytenas (15).

Liono "Olympique" - Florencijos "Fiorentina" 2:2 (0:2). Fredericas Piquionne (73), Karimas Benzema (86); Alberto Gilardino (12, 42).

G grupė. Kijevo "Dinamo" - Londono "Arsenal" 1:1 (0:0). Ismaelis Bangoura (64 iš 11 m); Williamas Gallas (88).

"Porto" - Stambulo "Fenerbahce" 3:1 (2:1). Lisandro (10), Lucho (13), Lino (90+2); Danielis Guiza (29).

H grupė. Turino "Juventus" - Sankt Peterburgo "Zenit" 1:0 (0:0). Alessandro Del Piero (76).

Madrido "Real" - Borisovo BATE 2:0 (1:0). Sergio Ramosas (11), Ruudas Van Nistelrooyus (57).