Čempioniškas charakteris

2016 03 18 6:00
Pergalę "Žalgiriui" išplėšė Mantas Kuklys (kairėje). fkzalgiris.lt nuotrauka

Tokiais žodžiais Vilniaus „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas apibūdino savo auklėtinių pastangas išplėšti pergalę A lygos III turo rungtynėse su Marijampolės „Sūduva“.

Namie žaidę vilniečiai du kartus buvo priversti vytis varžovus, bet abu sykius lygino rezultatą, o paskutinę minutę įmušė pergalingą įvartį ir nugalėjo 3:2.

„Du kartus atsiliekant nėra lengva laimėti. Bet mums pavyko, nes žaidėjai buvo labai kovingi. Net atsilikdami nė akimirkai nebuvome sudvejoję, kad nepavyks perlaužti dvikovos eigos“, – tvirtino V. Dambrauskas.

Užvakar „Sūduvą“ į priekį išvesdavo Predragas Pavlovičius (16 min.) ir Karolis Laukžemis (69 min.), bet rezultatą lygindavo žalgiriečiai Mamadou Mbodjis (50 min.) ir Saulius Mikoliūnas (79 min.). O paskutinę minutę už pražangą prieš Vilniaus komandos portugalą Jorge Chulą skirtą 11 m baudinį realizavo Mantas Kuklys.

„Kas po tokių rungtynių pasakytų, kad lietuviškas futbolas neįdomus?, – retoriškai klausė V. Dambrauskas. – Smagu žaisti, kai varžovai kovoja šitaip. Linkiu kuo daugiau tokių rungtynių. Tuomet ir rinktinių, ir žaidėjų bei trenerių meistriškumas bus aukštesnis.“

Po šios pergalės „Žalgiris“ surinko 9 taškus ir liko vienvaldžiu A lygos lyderiu. „Sūduva“ su 4 taškais – ketvirta.

Per kitas A lygos rungtynes Klaipėdos „Atlantas“ (6 tšk.) namie 1:0 nugalėjo Utenos „Utenį“ (0 tšk.). Pergalingo įvarčio autorius – Maksimas Maksimovas (64 min.).