Čempionų lyga: „Atletico“ eliminavo Lionelį Messi ir „Barsą“ iš kovos dėl titulo

2014 04 10 1:14

Į Milano „Inter“ vasarą persikelsiantis Nemanja Vidičius sužaidė paskutines rungtynes Čempionų lygoje, vilkėdamas „Manchester United“ marškinėlius.

Nepaisant fantastiško Patrice'o Evra įvarčio, išvedusio „United“ į priekį „Allianz“ arenoje, Miuncheno „Bayern“ atsakė trimis ir trečius metus iš eilės iškopė į Čempionų lygos pusfinalį. Pirmasis mačas Mančesteryje buvo pasibaigęs lygiosiomis 1:1.

P.Evra pasižymėjo 57 minutę, tačiau jau po kelių minučių Mario Mandzukičius smūgiu galva rezultatą išlygino. Taškus ant „i“ sudėjo Thomas Mulleris (68 min.) ir Arjenas Robbenas (76 min.).

Vis dėlto žinias iš Miuncheno užgožia rezultatas, užfiksuotas Madride. Lionelis Messi ir „Barcelona“ baigė pasirodymą Čempionų lygoje. Vietos „Atletico“ rezultatu 1:0 įveikė stipriausią katalonų klubą ir žengė į pusfinalį. Barselonoje komandos buvo sužaidusios 1:1.

Jautį už ragų „Atletico“ griebė vos prasidėjus rungtynėms: vienintelį mačo įvartį Jorge Merodio Koke pelnė jau penktą susitikimo minutę. Per likusias 85 minutes „Barsai“ atsakyti tuo pačiu nepavyko.

Įveikti „Atletico“ komandos „Barcelona“ nepajėgė jau penktą kartą iš eilės. Tai buvo 51-osios „Barcelona“ rungtynės šį sezoną ir tik penktos, kuriose Gerardo Martino auklėtiniai nesugebėjo pelnyti įvarčio. „Atletico“ šį sezoną „sausus“ vartus, žaisdamas su „Barcelona“, išsaugojo antrąkart.