Čempionų lyga: „Borussia“ sukūrė paskutinių minučių stebuklą

2013 04 10 8:15

Paaiškėjo pirmieji du UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyviai – antausio Stambule neišvengęs Madrido „Real“ ir tikrą paskutinių minučių stebuklą sukūrusi Dortmundo „Borussia“.

„Malaga“ Dortmunde po Eliseu 82 minutę pelnyto įvarčio pirmavo 2:1, ir atrodė, kad vokiečių klubui tai reiškia pražūtį. „Borussia“ galėjo išgelbėti minimum du įvarčiai, ir šį stebuklą šeimininkai sukūrė.

Per likusį laiką Marco Reusas rezultatą išlygino, o Felipe Santana jį persvėrė. „Borussia“ triumfavo rezultatu 3:2 ir žengė į pusfinalį.

Primename, kad pirmajame „Malaga“ ir „Borussia“ komandų susitikime Ispanijoje įvarčių nebuvo pelnyta.

„Borussia“ 3 – 2 „Malaga“

(pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 3-2)

25 min. [0 – 1] Joaquinas

40 min. [1 – 1] Robertas Lewandowski

82 min. [1 – 2] Eliseu

90 min. [2 – 2] Marco Reusas

90 min. [3 – 2] Felipe Santana

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/a2_4VqffUQY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kitame mače Stambule žaidė vietos „Galatasaray“ ir Madrido „Real“. „Real“ savo aikštėje buvo laimėjęs rezultatu 3:0, tad atrodė, kad intrigos šios poros dvikovoje nebeliko.

Ypač po to, kai pačioje rungtynių Stambule pradžioje įvarčiu pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Tačiau solidi persvara tarsi užmigdė „Real“ futbolininkus. Per 15 minučių antrajame kėlinyje „Galatasaray“ pelnė net tris įvarčius ir tarsi atgaivino intrigą.

Vis dėlto paskutinį žodį tarė tas pats C.Ronaldo. Portugalas pasižymėjo jau 11 kartą šio sezono Čempionų lygoje, o „Real“, Stambule pralaimėjęs 2:3, žengė į turnyro pusfinalį.

„Galatasaray“ 3 – 2 „Real“

(pirmas mačas 0-3, bendras rezultatas 3-5)

7 min.   [0 - 1] Cristiano Ronaldo

67 min. [1 - 1] Emmanuelis Eboue

70 min. [2 - 1] Wesley Sneijderis

72 min. [3 - 1] Didier Drogba

89 min. Alvaro Arbeloa („Real“) raudona kortelė

90 min. [3 - 2] Cristiano Ronaldo

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/EWahYJTZzNU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>