TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
FUTBOLAS

Čempionų lyga keičia veidą

2009 08 28 0:00
G.Arlauskis (nuotr. kairėje) debiutuos Čempionų lygoje, D.Šemberas elitiniame turnyre varžysis jau ketvirtąjį kartą.
www.gsp.ro, AFP/Scanpix nuotraukos

UEFA Čempionų lygoje antradienį ir trečiadienį buvo sužaisti lemiami atrankos susitikimai, o vakar burtų keliu 32 pagrindinio turnyro klubai buvo išskirstyti į 8 grupes.

Jubiliejinis 55-asis elitinės Europos lygos sezonas pateikė keletą netikėtumų. Naujajame sezone Čempionų lygoje varžysis net aštuoni debiutantai - "Wolfsburg" (Vokietija), "Debrecen" (Vengrija), Nikosijos APOEL (Kipras), "Zurich" (Šveicarija), "Alkmaar" (Olandija), Kazanės "Rubin" (Rusija), Lježo "Standard" (Belgija) ir Urzičenio "Unirea" (Rumunija), kurios vartus gina lietuvis Giedrius Arlauskis.

Rumunijos čempionus burtai pasiuntė į G grupę kartu su Škotijos čempionais Glazgo "Rangers" bei trečiosiomis Ispanijos ir Vokietijos komandomis "Sevilla" ir "Stuttgart".

Čempionų lygos grupės turnyre išvysime dar vieną lietuvį - Deividą Šemberą. Jo Maskvos CSKA (Rusija) pateko į B grupę kartu su Anglijos, Vokietijos ir Turkijos čempionais - "Manchester United", "Wolfsburg" bei Stambulo "Besiktas".

Elitiniame turnyre galėjo debiutuoti ir Andrius Velička. Tačiau lietuvį "Rangers" paskolino Anglijos komandai "Bristol City", kurioje A.Velička patyrė sunkią kryžminių kelio raiščių traumą ir šį sezoną aikštėje daugiau nebepasirodys.

Lietuvos čempionai Panevėžio "Ekranas" šiemet nesėkmingai varžėsi Čempionų lygos atrankos turnyre. Panevėžiečiai pasirodymą baigė vos pradėję - antrajame etape jie 2:2 ir 2:4 nusileido stipriausiam Azerbaidžano klubui "Baku".

2009-2010 metų Čempionų lygos grupės varžybos startuos rugsėjo 15-ąją, o baigsis gruodžio 9 dieną. Atkrintamosios varžybos prasidės kitų metų vasario mėnesį, o finalas numatytas gegužės 22 d. Ispanijos sostinėje Madride.

Ketvirtojo atrankos etapo statistika

Nikosijos APOEL (Kipras) - "Copenhagen" (Danija) 3:1 (3:1). K.Kosowskis (2 min.), Ch.Michaelas (18 ir 41); D.N'Doye (22 min.).

Pirmosios rungtynės - 0:1, bendras rezultatas - 3:2.

Londono "Arsenal" (Anglija) - Glazgo "Celtic" (Škotija) 3:1 (1:0). Eduardo (28 iš 11 m), E.Eboue (53), A.Aršavinas (74); M.Donati (90).

Pirmosios rungtynės - 2:0, bendras rezultatas - 5:1.

"Stuttgart" (Vokietija) - "Timišoara" (Rumunija) 0:0.

Pirmosios rungtynės - 2:0, bendras rezultatas - 2:0.

Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) - Tiraspolio "Šeriff" (Moldova) 1:0 (0:0). K.Mitroglou (82).

Pirmosios rungtynės - 2:0, bendras rezultatas - 3:0.

Florencijos "Fiorentina" (Italija) - Lisabonos "Sporting" (Portugalija) 1:1 (0:1). S.Jovtevičius (54 min.); J.Moutinho (35).

Pirmosios rungtynės - 2:2, bendras rezultatas - 3:3. "Fiorentina" pateko į kitą etapą dėl daugiau svečiuose įmuštų įvarčių taisyklės.

"Zurich" (Šveicarija) - "Ventspils" (Latvija) 2:1 (1:1). J.Volanthenas (6), A.Abdi (90); I.Tigrilašas (8).

Pirmosios rungtynės - 3:0, bendras rezultatas - 5:1.

Briuselio "Anderlecht" (Belgija) - Liono "Olympique" (Prancūzija) 1:3 (0:3). M.Suarezas (51); L.Lopezas (26, 32 ir 41).

Pirmosios rungtynės - 1:5, bendras rezultatas - 2:8.

Madrido "Atletico" (Ispanija) - Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 2:0 (1:0). L.Vyntra (4), S.Aguero (85).

Pirmosios rungtynės - 3:2, bendras rezultatas - 5:2.

"Debrecen" (Vengrija) - Sofijos "Levski" (Bulgarija) 2:0 (2:0). Varga (13), Rudolfas (35).

Pirmosios rungtynės - 2:1, bendras rezultatas - 4:1.

Haifos "Maccabi" (Izraelis) - "Salzburg" (Austrija) 3:0 (1:0). V.Dvališvili (31), E.Golsa (57), M.Gdiras (90).

Pirmosios rungtynės - 2:1, bendras rezultatas - 5:1.

Burtų rezultatai

A grupė

Miuncheno "Bayern" (Vokietija)

Turino "Juventus" (Italija)

Bordo "Girondins" (Prancūzija)

Haifos "Maccabi" (Izraelis)

B grupė

"Manchester United" (Anglija)

Maskvos CSKA (Rusija)

Stambulo "Besiktas" (Turkija)

"Wolfsburg" (Vokietija)

C grupė

"Milan" (Italija)

Madrido "Real" (Ispanija)

Marselio "Olympique" (Prancūzija)

"Zurich" (Šveicarija)

D grupė

Londono "Chelsea" (Anglija)

"Porto" (Portugalija)

Madrido "Atletico" (Ispanija)

Nikosijos APOEL (Kipras)

E grupė

"Liverpool" (Anglija)

Liono "Olympique" (Prancūzija)

Florencijos "Fiorentina" (Italija)

"Debrecen" (Vengrija)

F grupė

"Barcelona" (Ispanija)

Milano "Inter" (Italija)

Kijevo "Dinamo" (Ukraina)

Kazanės "Rubin" (Rusija)

G grupė

"Sevilla" (Ispanija)

Glazgo "Rangers" (Škotija)

"Stuttgart" (Vokietija)

Urzičenio "Unirea" (Rumunija)

H grupė

Londono "Arsenal" (Anglija)

"Alkmaar" (Olandija)

Pirėjo "Olympiacos" (Graikija)

Lježo "Standard" (Belgija)

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
FUTBOLAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"